RX 125 | BARTH GO

Aprilia RX 125 je nejnovějším dědicem úspěšné historie značky Aprilia v terénních soutěžích, která si během let vybudovala silnou reputaci. Díky své nízké hmotnosti je to vysoce výkonný motocykl, se kterým je radost jezdit každý den na silnici i na nejnáročnějších terénních trasách. Autentický motocykl Aprilia s modernizovaným designem, výbavou a motorem, který je připraven nabídnout silné emoce každému, kdo se chopí řídítek.

podvozek.jpg

Inovovaný podvozek

Bezpečnost modelu Aprilia RX zajišťuje vyspělé odpružení a nový brzdový systém nejvyšší úrovně s ABS pouze na předních kolech, který poskytuje skvělý výkon a ovladatelnost. Zvýšená bezpečnost a lepší účinnost - Aprilia jako první v tomto segmentu trhu zavádí systém Bosch ABS pouze pro přední kola s režimem proti převrácení, který na jedné straně zajišťuje přesnost a naprostou kontrolu při brzdění a na druhé straně upravuje zvedání zadního kola při nejprudším brzdění.

technologie.jpg

Přístrojový panel

Aprilia dosáhla svého cíle vyrábět vyspělé motocykly, které jsou všestranné a praktické pro každodenní použití, tím, že model RX vybavila kompaktními, moderními a snadno čitelnými digitálními přístroji; kromě obvyklých funkcí nabízí digitální přístrojová deska archiv jízd s možností sledování maximální rychlosti, napětí baterie a se dvěma denními údaji o ujeté vzdálenosti při poslední jízdě.

motor.jpg

Jednoválec 125 cm3

Nový jednoválcový motor o objemu 125 cm3 je připraven zažehnout emoce. Motor je kompletně termodynamicky a elektronicky přepracován a vybaven novou řídicí jednotkou Marelli MIUG4. Na silnici se tyto změny projevují maximálním výkonem v nízkých otáčkách, nižší spotřebou paliva, lepší odezvou na přidání plynu a snadným řízením při jízdě ve městě i v terénu. Není pochyb o tom, že se jedná o čtyřtakt, který je připraven zapsat se do historie.

Dostupné v těchto barvách

ČERVENÁ
MODRÁ

Motor

Typ motoruJednoválcový 4-taktní, kapalinou chlazený, 4-ventilový, elektronické vstřikování. Euro 5 
Zdvihový objem124,2 cm³
Maximální výkon11 kW 
Typ spojkyVícelamelová v olejové lázni 
Převodovka6 rychlostní

Rám

Systém předního odpruženíPřevrácená vidlice se vzpěrami Ø 40 mm, zdvih 110 mm
Systém zadního odpruženíAsymetrická kyvná vidlice s centrálním tlumičem, zdvih 120 mm
Přední brzdaØ 260 mm kotouč s plovoucím třmenem
Zadní brzdaØ 220 mm kotouč s plovoucím třmenem

Rozměry

Výška sedla820 mm
Rozvor kol1.350 mm
Kapacita palivové nádrže 7 l 
Pohotovostní hmotnost 144 kg

Pro více informací nás kontaktujte:

Martin Blažek

Martin Blažek

prodejce motocyklů Yamaha, Piaggio

martin.blazek@motocentrum-barth.cz778 716 198
Lucie Pulkrábková

Lucie Pulkrábková

prodejce motocyklů

lucie.pulkrabkova@motocentrum-barth.cz770 180 641

Fotogalerie

galerie_1
galerie_2
galerie_3
galerie_4