Tuareg 660 | BARTH GO

Ostatní si pod pojmem Tuareg představí člena Tuaregů – kočovného národa, jehož stoupenci se zahalenými tvářemi ovládají poušť. Pro milovníky značky Aprilia je Tuareg terénním strojem par excellence, stvořeným pro velké výzvy afrických rallye, jako je Rallye Dakar nebo Rallye Faraonů. Pro tebe má Tuareg ode dneška také nový význam: žádná omezení, žádné hranice, jen tvoje touha objevovat a zažívat dobrodružství dle vlastních představ.Ostatní si pod pojmem Tuareg představí člena Tuaregů – kočovného národa, jehož stoupenci se zahalenými tvářemi ovládají poušť. Pro milovníky značky Aprilia je Tuareg terénním strojem par excellence, stvořeným pro velké výzvy afrických rallye, jako je Rallye Dakar nebo Rallye Faraonů. Pro tebe má Tuareg ode dneška také nový význam: žádná omezení, žádné hranice, jen tvoje touha objevovat a zažívat dobrodružství dle vlastních představ.

TU1.jpg

Motor a technologie: zpřístupnění zábavy s Tuaregem 660

Nosit jméno Tuareg znamená vždy se snažit podněcovat lidský instinkt k objevování a přijímání všech výzev: jednoduchých a každodenních výzev, ale také dobrodružných a odvážných, kolujících v DNA značky Aprilia. Nosit jméno Tuareg 660 znamená vytvořit nejpokročilejší dostupnou technologii, která poslouží jakémukoli dobrodružství. Znamená to výkon motoru a technologickou funkčnost, kterou nelze měřit pouze čísly, ale spíše nekonečným jízdním potenciálem, který máš k dispozici: od každodenního asfaltu až po nejnáročnější jízdu v terénu.

TU2.jpg

Když styl vyzývá k dobrodružství

Stejně jako u nejlepšího outdoorového oblečení a technického vybavení, je i u modelu Tuareg 660 každá stylistická volba diktována funkčností. Design modelu Tuareg 660 je autentický: je výsledkem testů a kontrol, které zajišťují, že jeho design podporuje jeho funkčnost. Rozšiřuje tvůj jezdecký potenciál, aniž by ho omezoval. Každý detail je koncipován tak, aby plnil jeden nebo více úkolů, a je navržen tak, aby se každý stal aktivní součástí celého systému. Podívej se pozorně a uvidíš, že už jen samotný design modelu Tuareg 660 vyzývá k dobrodružství. Přijmeš tu výzvu?

TU3.jpg

Překážky? Ty jsou součástí zábavy!

Ať už na silnici či mimo ni, rychlost a dynamika mají stejný požadavek: bezpečnost při překonávání jakékoli překážky. Čím vyšší je laťka, tím více Tuareg 660 ukazuje svého nezaměnitelného ducha Aprilia: motocykl se stává prodloužením tvého těla a smyslů a okamžitě reaguje na každý tvůj podnět. Když se ti do cesty postaví kámen? Je čas na skok.Nedokonalý asfalt? To je pouze výzva k většímu náklonu. Překážky? Ty jsou součástí zábavy!

Dostupné v těchto barvách

žlutá
modrá
červená

Motor

Typ motoruČtyřtaktní, kapalinou chlazený řadový dvouválec Aprilia se sklonem válců dopředu, DOHC s tichým rozvodovým řetězem na pravé straně, čtyři ventily na válec.
Zdvihový objem659 ccm
Maximální výkon80 k (58,8 kW) při 9250 ot./min
Typ spojkyVíce lamelová v olejové lázni, antihopping
Převodovka6 rychlostí. Obousměrné rychlořazení Aprilia Quick Shift (AQS) v nabídce příslušenství

Rám

RámZ ocelových trubek s vestavěnými zpevňujícími hliníkovými prvky, které spojují rám s motorem
Systém předního odpruženíPlně nastavitelná USD vidlice Kayaba ∅ 43 mm. Zdvih kola 240 mm
Systém zadního odpruženíHliníková kyvná vidlice. Progresivní přepákování. Plně nastavitelný tlumič Kayaba. Zdvih kola: 240 mm.
Přední brzdaDvojitá kotoučová 300 mm Třmeny Brembo se 4 protilehlými pístky ∅ 30/32 mm. Axiální pumpa a oplétané brzdové hadice.
Zadní brzdaKotoučová 260 mm; jednopístkový plovoucí třmen Brembo ∅ 34 mm. Hlavní brzdový válec s oddělenou nádobkou a oplétané brzdové hadice.

Rozměry

Výška sedla860 mm
Pohotovostní hmotnost204 kg
Rozvor kol1.525 mm
Emisní normaEuro 5
Kapacita palivové nádrže18 l (3 l rezerva)

 

Pro více informací nás kontaktujte:

Martin Blažek

Martin Blažek

prodejce motocyklů Yamaha, Piaggio

martin.blazek@motocentrum-barth.cz778 716 198
Lucie Pulkrábková

Lucie Pulkrábková

prodejce motocyklů

lucie.pulkrabkova@motocentrum-barth.cz770 180 641

Fotogalerie

_MR51373_R2
_MR51309_R2
_MR56107_R2
_MR50446_R2
Barth