BMW Motorrad C 400 GT | BARTH GO

Co je na městě zajímavého? Rozmanitost jeho obyvatel? Trendy, které v něm vznikají? Spousta možností? Všechno najednou! Abys jej mohl prozkoumat, chce to slušnou kondici – a někoho, kdo ti bude dělat komfortního průvodce na delších cestách pestrým městským životem: BMW C 400 GT. S ním pulzuje město ještě více a ty máš ještě větší dosah, přesně jako tvé digitální spojení se světem. Protože s tímto středním skútrem zažiješ ve městě stejné pohodlí a živelnost jako při cestách mimo město. Objev novou dimenzi svého města se skútrem C 400 GT a užij si mnohem, mnohem víc všechno, díky čemu je tvoje město zajímavé.

TU_1_2022.jpg

Spojení s městem – a celým světem

Takhle vypadá budoucnost: s konektivitou od BMW Motorrad prožiješ na svém C 400 GT skutečnou revoluci v oboru připojení. S tímto speciálním vybavením se tvůj chytrý telefon a skútr propojí v jediný organismus. Tvůj mobilní telefon se spojí se standardním TFT displejem a můžeš jej intuitivně ovládat pomocí multifunkčního ovladače na řidítkách. Zásuvka integrovaná v oblasti pro dobíjení se postará o to, aby tvůj chytrý telefon zůstal stále plný energie stejně tak jako ty. Ať už jde o „playlist“ s tvojí oblíbenou hudbou nebo o nejlepší trasu městem: navigace pomocí displeje s inovativními šipkami krok za krokem už nemůže být rychlejší a bezpečnější. A také stále zůstaneš v kontaktu se svými přáteli. Díky komunikačnímu systému BMW Motorrad můžeš pomocí multifunkčního ovladače snadno vstupovat do seznamu kontaktů ve svém chytrém telefonu a telefonovat i za jízdy.

TU_2_2022.jpg

Účinnost, která přináší radost

Koncepce motoru pro byla speciálně vyvinuta pro skútry střední velikosti a upravena tak, aby dokonale splňovala zvláštní požadavky městského provozu. U C 400 GT to ucítíš obzvláště dobře: vysoce účinná konstrukce poskytuje nízké otáčky, vysoké rychlosti, účinné spalování a minimální tření. To zajišťuje nejen menší spotřebu, ale také větší radost z jízdy. A to všechno samozřejmě s hodnotami emisí podle normy Euro 5. Díky tomu každá cesta poslouží jako důkaz toho, že účinnost může znamenat i mnoho zábavy.

pohodli.jpg

S větším pohodlím více zážitků

Město ti již nestačí? Chceš zažít více? Žádný problém se skútrem C 400 GT. Hbitě tě provede úzkými uličkami a přesvědčí tě jedinečným komfortem jízdy i na delších cestách. Tak zažiješ vynikající jízdní vlastnosti, bez vibrací a s plnou stabilitou – jak na rovném úseku, tak v labyrintu uliček. Standardní ABS a automatická kontrola stability ASC se postarají o bezpečnost v každé situaci. A pro ještě větší pohodlí je C 400 GT standardně k dispozici s funkcí Keyless Ride.

Dostupné v těchto barvách

1
2
3

Motor

Typ motoruVodou chlazený čtyřtaktní jednoválec, 4 ventily na válec, vačková hřídel nad hlavou s kyvným ramenem, mazání za mokra
Vrtání/zdvih80 mm x 69,6 mm
Zdvihový objem350 cm³
Jmenovitý výkon25 kW (34 k) při 7 500 ot./min
Max. točivý moment35 Nm při 6 000 ot./min
Kompresní poměr11,5:1 
Systém vstřikováníElektronické vstřikování paliva BMS-E2
Kontrola emisí3cestný katalyzátor s uzavřenou smyčkou, emisní standard EURO 5

 

Výkon/spotřeba

Maximální rychlost139 km/h
Spotřeba paliva na 100 km na základě WMTC3,5 l
Emise CO2 podle normy WMTC81 g/km
Typ palivaBezolovnatý benzín 95 (ROZ), kompatibilní s normou E10

 

Elektrický systém

Alternátor316 W třífázový generátor
Baterie12 V/9 Ah, bezúdržbová

S tímto modelem můžeš jezdit, pokud jsi držitelem řidičského průkazu skupiny A2.

 

Pro více informací nás kontaktujte:

Jaroslav Bekr

Jaroslav Bekr

prodejce motocyklů

jaroslav.bekr@motocentrum-barth.cz770 180 640
Lucie Pulkrábková

Lucie Pulkrábková

prodejce motocyklů

lucie.pulkrabkova@motocentrum-barth.cz770 180 641

Fotogalerie a video

Galerie_1_2022
2_uvodni_fioto
Galerie_2_2022
Galerie_3_2022