V dnešní době znamená městská mobilita více než jen dostat se z místa A do místa B. V dnešní době nechceš, aby ti něco uniklo, a chceš využít všechno, co ti město nabízí – a to i když jsi právě na cestě. Tuto možnost ti dává C 400 X. Jsi neustále připojen? To C 400 X také. Jde o skútr střední velikosti, který se snadno vypořádává s výzvami mobility ve městě. Vezmi si s sebou na palubu svou oblíbenou hudbu a zažij město se svým osobním soundtrackem. Nebo můžeš plánovat s přáteli připojeným chytrým telefonem, aniž bys sesedal, zatímco pohodlně proplouváš metropolí. S C 400 X se tvé město a tvé trasy stanou velkým otevřeným prostorem. Otevřeným prostorem, který patří tobě, a který si můžeš zmapovat pro sebe, a u toho se pořádně bavit.

dokonale_naladen.jpg

Dokonale naladěn kdekoliv ve městě

Koncepce motoru pro C 400 X byla speciálně vyvinuta pro skútry střední velikosti a upravena tak, aby dokonale vyhovovala potřebám velkého města i tvým požadavkům. Vysoce účinná konstrukce poskytuje nizké otáčky, vysoké rychlosti, účinné spalování a minimální tření – nebo, jinými slovy, nízkou spotřebu a neomezenou, nekomplikovanou zábavu. Emisní úrovně pochopitelně splňují normu Euro 4. Zkrátka: spontánní jízda, manévry, živé zrychlení, dynamické klouzání – s C 400 X dokážeš snadno udržet krok s tempem velkoměsta.  

mestska_mobilita.jpg

Přesně takhle pohodlná může být městská mobilita

Stres z dojíždění v městském provozu patří od nynějška minulosti. Díky C 400 X poznej město a jeho trasy ze zcela nové perspektivy. Celá konstrukce tohoto skútru střední velikosti je navržena pro vynikající jízdu bez vibrací a se stabilitou jak při jízdě rovně, tak i při zatáčení. Standardní výbavou pro větší bezpečnost i za nepříznivého stavu vozovky je ABS a automatická kontrola stability (ASC). Pro tvůj chytrý telefon je připravena dobíjecí přihrádka s integrovaným napájecím výstupem, aby ti nemohlo na cestě ani při zkoumání města nic uniknout. Rozkládací úložná skříňka poskytuje při parkování dodatečný zavazadlový prostor pro přilbu, batohy a všechno ostatní, co město nabízí. 

pohodlnost.jpg

Pohodlně po městě

Svou konstrukcí, komfortem, motorizací a bezpečnostními prvky je C 400 X ideálně připraven pro výzvy městského provozu.

Dostupné v těchto barvách

Bílá
Modrá
Černá

Motor

Typ motoruVodou chlazený čtyřtaktní jednoválec, 4 ventily na válec, vačková hřídel nad hlavou s kyvným ramenem, systém polosuchého mazání
Vrtání/zdvih80 mm x 69,6 mm
Zdvihový objem350 cm³
Jmenovitý výkon25 kW (34 koní) při 7 500 ot./ min.  
Max. točivý moment35 Nm při 6000 ot. / min. 
Kompresní poměr11,5:1 
Systém vstřikováníDigitální řízení motoru BMS-E2
Kontrola emisí33cestný katalyzátor s uzavřenou smyčkou, emisní standard EURO 4  

 

Výkon/spotřeba

Maximální rychlost139 km/h
Spotřeba paliva na 100 km na základě WMTC3,5 l
Emise CO2 podle normy WMTC81 g/km
Typ palivaBezolovnatý benzín 95 (ROZ), kompatibilní s normou E10

 

Elektrický systém

AlternátorGenerátor s permanentním magnetem 316 W  
Baterie12 V/9 Ah, bezúdržbová  

 

 

Barth

Jaroslav Bekr

vedoucí prodeje motocyklů BMW
jaroslav.bekr@motocentrum-barth.cz
770 180 640

Barth

Mgr. Lucie Pulkrábková

prodejce motocyklů BMW Motorrad
lucie.pulkrabkova@motocentrum-barth.cz
770 180 641

Fotogalerie a video

galerie_1
galerie_2
galerie_3
galerie_4