BMW Motorrad G 310 GS

G 310 GS

Buď spontánní, dej kopačky rutině, udělej z každého dne života den plný osobních zážitků. Dobrodružství čeká za dveřmi – chop se jej s pomocí G 310 GS. Spolehlivě a bezstarostně tě protáhne džunglí velkoměsta a vyveze tě do okolní krajiny. S G 310 GS nemusí jít o velké dobrodružství, protože na něj stejně nezapomeneš. Záleží jen na tom, abys taková dobrodružství zažíval každý den.

TU_1.jpg

Dynamická směs

Jednoválcový motor je díky dozadu nakloněnému válci a hlavě válce otočené o 180 stupňů naprosto unikátní. Kromě jiného je neobvyklé uspořádání motoru zvláště působivé. Díky tomu je těžiště motocyklu mnohem níže a tudíž soustředěné na přední kolo – což ti umožňuje navést G 310 GS snadno a přesně do každé zatáčky. Nejen navenek nezaměnitelně připomíná GS, vnitřní komponenty zaručují kvalitu a odráží zkušenosti BMW Motorrad.

TU_2.jpg

Lehký a sebevědomý

Uvolněná a pohodová jízda není problém díky jízdní pozici typické pro GS. Řidítka, stupačky a ovládací prvky jsou umístěny vyváženě tak, že na ně pohodlně dosáhnou jezdci menší či urostlé postavy. A 180mm zadní pružina a stabilní upside-down vidlice s 19“ předním kolem zajistí skvělé jízdní vlastnosti na jakémkoli povrchu. Pevný ocelový rám mostového typu rovněž podporuje stabilitu jízdy. G 310 GS se lehce a přesně ovládá. Doveze tě na druhou stranu města nebo tě proveze zapomenutými uličkami za dalším dobrodružstvím – každý den něco nového.

Dostupné v těchto barvách

Modrá
Šedá
Černá

Motor

Typ motoruVodou chlazený, čtyřtaktní jednoválcový motor s vahadly, dva ventily na válec, dvojitá vačková hřídel v hlavě, mokré mazání z olejové vany
Vrtání/zdvih80 mm x 62,1 mm
Zdvihový objem313 cm³
Jmenovitý výkon25 kW (34 k) při 9 500 ot./min (model ECE)
Max. točivý moment28 Nm při 7 500 ot./min
Kompresní poměr10,6 : 1
Systém vstřikováníElektrické vstřikování paliva BMS-E2
Kontrola emisíŘízený třícestný katalyzátor v souladu s emisní normou EU4

 

Výkon/spotřeba

Maximální rychlost143 km/h
Spotřeba paliva na 100 km na základě WMTC3,33 l
Emise CO2 podle normy WMTC77 g/km
Typ palivaPrémiový bezolovnatý benzín OČ 95 nebo vyšší

 

Elektrický systém

Alternátor308W třífázový alternátor
Baterie12 V/8 Ah, bezúdržbová

 

 

Barth

Jaroslav Bekr

prodejce motocyklů BMW
jaroslav.bekr@motocentrum-barth.cz
770 180 640

Fotogalerie a video

GALERIE_1
GALERIE_2
GALERIE_3
GALERIE_4