BMW G 310 R je základ pro potěšení z jízdy. Byl konstruován pro pulzující města a pro ty, kdo jednoduše milují jízdu na motocyklu. Je obratný, snadno ovladatelný a sportovní zároveň. Ať už jsi vysoký nebo malý, každý jezdec se na BMW G 310 R cítí ihned jako doma! Motocykl je lehký, avšak skutečně výkonný, díky svému motoru o obsahu 313 cm³. Nový motocykl tě bezpečně a spolehlivě doveze do práce, k dalšímu hotspotu nebo ven z města. G 310 R je skutečný motocykl značky BMW, jen má omezený výkon. Maximální kvalita, prvotřídní řemeslné zpracování a výjimečná technologie zajišťují intenzivní požitek z jízdy.

Vzhled ZZ.jpg

Dobré geny. Dobrý vzhled

Dobrý vzhled se v rodině nezapře – BMW G 310 R jasně nese geny S 1000 R. Aerodynamický sportovně vyhlížející kryt předního světlometu, dynamická úprava palivové nádrže a typické proporce silničního stroje z něj na ulici činí poutač. G 310 R je lehký a zároveň silný díky své dynamické přídi a nezaměnitelné zádi. Krátké sedlo zdůrazňuje dynamiku silničního stroje a dodává motocyklu, zejména v bílém provedení, nezaměnitelný vzhled motocyklu pro motoristický sport. Eloxovaná zlatá vidlice a brzdové třmeny zdůrazňují vysoce kvalitní řemeslné provedení stroje. Dalším důležitým prvkem je hliníkové kyvné rameno a široké pneumatiky zajišťují správnou přilnavost k silnici.

Silný ZZ.jpg

Lehký, silný a obratný

A G 310 R není na druhém místě ani po technické stránce. Právě naopak: díky sofistikovaným a nekonvenčním technickým rysům budete udávat tempo, místo abyste jej následovali. Mimo jiné to zajišťuje jednoválcový čtyřdobý motor o obsahu 313 cm³. Neobvyklý sklon válce směrem dozadu a hlava motoru pootočená o 180° snižuje těžiště a posouvá ho směrem k přednímu kolu. Proto je G 310 R mnohem agilnější a snáze se ovládá.

Každý ZZ.jpg

Každý chce na něm jezdit

Jezdi ulicemi bez stresu a uvolněně na G 310 R. I ve shonu velkoměsta si budeš při jízdě vždy věřit díky úspěšnému rozložení všech ovládacích prvků. Úspěšné ergonomické rozložení řidítek, stupaček a ovládacích prvků zajišťuje ten nejlepší dojem z jízdy. A na jakémkoli povrchu je díky geometrii a vyladění pružin a tlumičů agilním městským přibližovadlem. Ať už jedeš v hustém městském provozu, dojíždíš do práce, nebo jen vyrážíš z města na víkend – na G 310 R budeš chtít jezdit pořád!

Dostupné v těchto barvách

Bílá
Černá
Červená

Motor

Typ motoruVodou chlazený, čtyřtaktní jednoválcový motor s vahadly, dva ventily na válec, dvojitá vačková hřídel v hlavě, mokré mazání z olejové vany
Vrtání/zdvih80 mm x 62,1 mm
Zdvihový objem313 cm³
Jmenovitý výkon25 kW (34 k) při 9 500 ot./min (model ECE)
Max. točivý moment28 Nm při 7 500 ot./min
Kompresní poměr1,6 : 1
Systém vstřikováníElektrické vstřikování paliva BMS-E2
Čištění spalinŘízený třícestný katalyzátor v souladu s emisní normou EU4

 

Výkon/spotřeba

Maximální rychlost143 km/h
Spotřeba paliva na 100 km na základě WMTC3,33 l
Emise CO2 podle normy WMTC77 g/km
Typ paliva95oktanové (RON) prémiové bezolovnaté nebo vyšší

 

Elektrický systém

Alternátor330W třífázový generátor
Baterie12 V/8 Ah, bezúdržbová

 

 

Barth

Jaroslav Bekr

prodejce motocyklů BMW
jaroslav.bekr@motocentrum-barth.cz
770 180 640

Fotogalerie a video

1
2
3
4