BMW Motorrad K 1600 GRAND AMERICA

K 1600 GRAND AMERICA

Nespoutaná silnice. Ani ta ti nestačí. Chceš se posunout ještě dál, protože jsi jí nikdy nebyl tak nablízku. S modelem Grand America se můžeš uvolnit a vychutnávat si svou jízdu kilometr po kilometru. Jako luxusní cestovní motocykl s plnou výbavou nabízí tento plně kapotovaný cesťák maximální radost z jízdy i pohodlí bezstarostného cestování. Tento legendární řadový 6válcový motor triumfuje výjimečně plynulou jízdou s působivým vývojem výkonu. Vždy připraven urazit o kilometr víc. I jeho silueta je vyšší liga: od vysokého čelního štítu po výraznou zadní část, s horním kufrem a opěrkou. To je doplněno o inovativní technologii a spoustu místa – zejména pro dvě osoby. Je na dosah ruky: díky motocyklu Grand America máš pocit, že je horizont v nedohlednu – ale přesto tak blízko.

VolnostZZ.jpg

Vytvarován volností

Nelze to popřít: s ikonickou šikmou linií a ocelovým tlumičem umístěným souběžně se silnicí máš pocit, že tento luxusní cestovní motocykl typu Bagger splývá se silnicí. Svým neodolatelným předkem a působivou zadní částí s ukazateli LED a brzdovými světly, které jsou integrovány do kufrů, vyniká v davu. Spolu s černou metalízou Blackstorm představuje exkluzivní žlutá metalíza Austin širou krajinu od východu k západu. Silná černá 6válcová konstrukce nenechává prostor k pochybnostem: užíváš si svobodu na maximum.

StabilitaZZ.jpg

Velké sny? Žádný problém

Je to tvoje cesta, tvůj sen. Připrav si vlastní cestu s 6válcovým řadovým motorem a jeho kapacitou 1649 cm³. Pro dynamické zážitky a vynikající plynulost chodu. Maximální točivý moment 175 Nm a 118 kW (160 koní) vyvine nesrovnatelnou a nenucenou tlačnou sílu. Celkem 70 % točivého momentu je k dispozici už při 1 500 ot./min. Jeho sílu pocítíš při sebemenším otočení zápěstím – po kterém následuje silná, uvolněná a plynulá jízda.

PohodlíZZ.jpg

Dál a dál

Pohodlné cestování s dostatkem místa: s Grand America si budeš přát, aby cesta nikdy neskončila. Standardní dynamický systém ESA ztělesňuje nejlepší možné ovládání a jízdní dynamiku - režim „CRUISE“ umožní jet ještě plynuleji. Polož si nohy na standardní stupačky –a opři se dozadu při typicky „americkém způsobu jízdy“. Sedlo spolujezdce bylo sníženo o 7 cm kvůli ještě větší přístupnosti, zejména při nasedání a sesedání ze stroje –a stupačky byly rovněž posunuty směrem dolů. Další zárukou toho, že budeš ohromen, je standardní ochranný rám motoru a audiosystém s přípravou pro navigaci. 

P90357820_highRes_bmw-k-1600-grand-ame.jpg

Novinky pro rok 2021

Nově standardem: asistent při couvání a adaptivní natáčecí světlomet.

Nově standardem: systém kontroly tlaku v pneumatikách RDC a denní svícení.

Nová volitelná výbava: změny v paketu Comfort. Asistent řazení Shift Assistant Pro, Keyless Ride, centrální zamykání, alarm. Přídavné LED světlomety z nabídky vypadávají.

Odpadá nabídka paketu Safety.

Dostupné v těchto barvách

Černá
Šedá
K 1600 GA_1_2021

Motor

Typ motoruOlejem/vodou chlazený řadový čtyřtaktní šestiválcový motor, čtyři ventily na válec
Vrtání/zdvih72 mm x 67,5 mm
Zdvihový objem1 649 cm³
Jmenovitý výkon118 kW (160 k) při 7 750 ot./min 
Max. točivý moment175 Nm při 5 250 ot./min 
Kompresní poměr12,2 : 1
Řízení směsiElektronické vstřikování do sacího potrubí 
Kontrola emisí3cestný katalyzátor s uzavřenou smyčkou, emisní standard EURO 4

 

Výkon/spotřeba

Maximální rychlost162 km/h
Spotřeba paliva na 100 km na základě WMTC5,7 l
Emise CO2 podle normy WMTC133 g/km
Typ palivaBezolovnatý super, oktanové číslo 95 (RON)

 

Elektrický systém

Alternátor700 W
Baterie12 V/19 Ah, bezúdržbová 

 

 

Pro více informací nás kontaktujte:

Fotogalerie a video

4
1
2
3