Jeď dál. Pokračuj v jízdě. Vyjeď k obzoru stylově a elegantně na tomto luxusním vysoce výkonném cestovním motocyklu. Nový motocykl BMW K 1600 GTL je vrcholem vysoké kvality a naprostého pohodlí, který se pyšní legendárním šestiválcovým motorem. Nově s dynamickou ESA ve standardní výbavě a ABS Pro nejnovější generace. Připrav si elegantní příjezd na scénu díky nově inovovaným panelům. Zůstaň v klidu a soustředění v jakémkoli počasí a při jakékoli vzdálenosti. Sám nebo se spolujezdcem si užívej dokonalé ovládání a zatáčení bez námahy. Cestování na K 1600 GTL tě vezme do nové dimenze – stylové, výkonné, luxusní – čeká tě prvotřídní zážitek.

DokonalostZZ.jpg

Design: dokonalost

Design K 1600 GTL získal prvotřídní vylepšení. Nově navržené boční panely kapotáže, mřížky chladiče, úprava nádrže a úložné prostory ti pomohou připravit si ještě elegantnější příjezd na scénu. Vylepšení detailů, jako jsou stupačky, pomohlo završit překrásný vzhled motocyklu. Distinktivní prvky, jako například zavěšení předního kola Duolever, viditelný šestiválcový motor, inovativní xenonový světlomet a podvozek, zůstávají průkopníky stylu.

MotorZZ.jpg

Skvělý šestiválcový motor

Prvotřídní motor: legendární šestiválcový motor nabízí nesrovnatelně plynulou jízdu a naprosto vynikající jízdní výkon v sektoru luxusních cestovních motocyklů. Jeho výkon 118 kW (160 k) a maximální točivý moment 175 Nm při 5 250 ot./min poskytuje dokonalý dynamický pohyb vpřed. A při 1 500 ot./min již dosáhne 70 % točivého momentu.

SedadloZZ.jpg

Stačí nasednout a uvolnit se

K 1600 GTL nabízí nebývalé pohodlí. Mezi jeho lákavé rysy patří enormní množství prostoru a vynikající přístupnost. Pečlivě promyšlená a snadno přístupná řešení úložných prostorů se zaměřují na pohodlí jezdce, díky čemuž je K 1600 GTL nekompromisní volbou v otázce kvality cestovních motocyklů. Jízda se spolujezdcem na dlouhé trase je skutečným potěšením díky řadě detailních řešení, jako je centrální zamykání, vyhřívání sedla, elektricky nastavitelný čelní štít a celá řada výšek sedla.

Dostupné v těchto barvách

Černá
Hnědá
Modrá
Zelená

Motor

Typ motoruOlejem/vodou chlazený řadový čtyřtaktní šestiválcový motor, dva vačkové hřídele v hlavě válce, čtyři ventily na válec 
Vrtání/zdvih72 mm x 67,5 mm
Zdvihový objem1 649 cm³
Jmenovitý výkon160 k (118 kW) při 7 750 ot./min
Max. točivý moment175 Nm při 5 250 ot./min
Kompresní poměr12,2 : 1
Systém vstřikováníElektrické vstřikování paliva
Čištění spalin3cestný katalyzátor s uzavřenou smyčkou, emisní standard EURO 4

 

Výkon/spotřeba

Maximální rychlostPřes 200 km/h
Spotřeba paliva na 100 km na základě WMTC5,7 l
Emise CO2 podle normy WMTC133 g/km
Typ palivaBezolovnatý super, oktanové číslo 95 (RON)

 

Elektrický systém

Alternátor700 W
Baterie12 V/19 Ah, bezúdržbová

 

 

Barth

Jaroslav Bekr

prodejce motocyklů BMW
jaroslav.bekr@motocentrum-barth.cz
770 180 640

Fotogalerie a video

1
3
4
2