BMW Motorrad R 1250 RT

R 1250 RT

Nové BMW R 1250 RT ti dá mnohem víc svobody, než kdy před tím. Variabilní řídící systém vačkového hřídele BMW ShiftCam zajišťuje vynikající plynulost jízdy a komfort. Pro svižné projíždění zatáček a obrovský kroutící moment na rovinkách. Nový dvouválcový boxer a jeho výkon 136 k a 1250 cm³ ti umožní si bezstarostně zažít krajinu. A tvoje RT je jedinečné díky novým možnostem individualizace: je to tvoje cesta, tvoje mašina.

KomfortZZ.jpg

Komfort na jakékoliv cestě

Nové BMW R 1250 RT ti dá mnohem víc svobody, než kdy před tím. Variabilní řídící systém vačkového hřídele BMW ShiftCam zajišťuje vynikající plynulost jízdy a komfort. Pro svižné projíždění zatáček a obrovský kroutící moment na rovinkách. Nový dvouválcový boxer a jeho výkon 136 k a 1250 cm³ ti umožní si bezstarostně zažít krajinu. A tvoje RT je jedinečné díky novým možnostem individualizace: je to tvoje cesta, tvoje mašina.

BrakeZZ.jpg

Dynamic Brake Control

DBC tě podpoří při nouzovém brzdění tím, že brání často nežádoucímu přidání plynu v extrémní situaci. Jeho zásah sníží točivý moment motoru a současně systém zvýší brzdný výkon zadního kola. Tím je zvýšena bezpečnost díky co nejlepšímu využití brzdné schopnosti pro stabilizaci motocyklu a zkrácení brzdné dráhy. Pro pocit maximální jistoty při jízdě.

ShiftZZ.jpg

Vyroben pro dlouhé cesty

Předvídavost a vzrušení jsou nejlepšími společníky na každé cestě. Když nastartuješ svoje R 1250 RT, ucítíš vynikající vlastnosti dvouválcového motoru boxer. Výkon a vylepšení charakteru jízdy v každém rozsahu otáček motoru: variabilní řízení vačkového hřídele BMW ShiftCam zajišťuje hladké uvolnění výkonu v celém rozsahu otáček motoru a zlepšuje ovladatelnost stroje. Díky většímu zdvihovému objemu a vyššímu výkonu se radost z jízdy zvětšuje s ujetím každého kilometru.

Dostupné v těchto barvách

TmaváHnědá
Hnědá
Červená
Bílá
Modrá

Motor

Typ motoruVzduchem/kapalinou chlazený čtyrdobý dvouválec, dvojitý vačkový hřídel, jeden vyvažovací hřídel a variabilní systém časování motoru BMW ShiftCam
Vrtání/zdvih102,5 mm x 76 mm
Zdvihový objem1 254 cm³
Jmenovitý výkon100 kW při 7 750 ot./min 
Max. točivý moment143 Nm při 6 250 ot./min 
Kompresní poměr12,5 : 1
Systém vstřikováníElektronické vstřikování 
Čištění spalinTřícestný katalyzátor, plní normu EURO 4 

 

Výkon/spotřeba

Maximální rychlostpřes 200 km/h 
Spotřeba paliva na 100 km na základě WMTC4,75 l/100km 
Emise CO2 podle normy WMTC110 g/km
Typ palivaSuper bezolovnatý benzín, OČ 95, nařízení pro přizpůsobení pro kvalitu paliva (OČ 91 až 98)

 

Elektrický systém

AlternátorTřífázový alternátor 508 W (nominální výkon) 
Baterie12 V / 12 Ah, bezúdržbová

 

 

Barth

Jaroslav Bekr

prodejce motocyklů BMW
jaroslav.bekr@motocentrum-barth.cz
770 180 640

Fotogalerie a video

1
2
3
4