CFMOTO Gladiator UTV625 | BARTH GO

CFMOTO Gladiator UTV625

Gladiator UTV625

Nová smart generace jednoválcového pracovního stroje s korbou je skvělou alternativou pro středně těžkou práci. Všechno na tomto stroji má svůj smysl, nic nebylo ponecháno náhodě. Síla, odolnost, pohodlí, ale i odvaha jsou dominantou, přičemž vše je nastaveno na každodenní práci v každém prostředí. A díky režimům řízení motoru je skutečně „smart“, kdy umí z pracovního nasazení automaticky přepnout na režim přemisťování.

LED.jpg

LED světla & design

Přední i zadní LED osvětlení společně s křivkami kapot vytváří z UTV doslova elegantní vůz. Za touto příjemnou skladbou designu stojí rakouské designové studio KISKA.

ergonomie.jpg

Ergonomie

Přehledný kokpit s každým ovládacím prvkem na dosah ruky. Volant lze sklápět v rozmezí 32°, sedadlo řidiče lze posouvat dopředu a dozadu, kokpit nese až 96 l objemu odkládacích prostor.

obratnost.jpg

Obratnost

Díky kompaktnosti stroje se zmenšuje poloměr otáčení, stroj je tak vhodný i do těsnějšího prostředí. Pneumatiky se šípovým vzorem plnohodnotně zabírají v terénu, ale mají skvělé vedení i na asfaltu.

korba.jpg

Sklopná korba

Sklopná korba se snadno ovládá, má záchytná oka pro připevnění nákladu a snadno omyvatelný interiér z tvrzeného a velmi odolného plastu.

*Korba není určena pro častý převoz abrazivního materiálu (např. lomový kámen apod.) a ostatních předmětů, které svým charakterem mohou poškodit kryt korby z neželezného materiálu.

4x4.jpg

Pohon všech kol

Světlá výška stroje 270 mm naznačuje, že UTV625 je skutečným odborníkem v terénu, přičemž zadní samosvorný diferenciál Eaton doplňuje uzávěrka předního diferenciálu. S touto výbavou a možností plné uzávěrky 4×4 je pro stroj práce zábavou.

záruka.jpg

Prémiová záruka

Prémiová záruka CFMOTO v trvání 5ti let na všechny modely. Prodloužená záruka 5 let/10.000 km platí při zakoupení čtyřkolky CFMOTO Gladiator v prodejní síti Journeyman CZ v ČR a SR, pro koncového zákazníka, prvního majitele, který není podnikatelem. 

Dostupné v těchto barvách

MY2022_UFORCE-600-Right90_Truetimber-Camo-scaled
Katalog barevné varianty - OSTATNÍ (1)

* Na fotografiích můžete vidět různou volitelnou výbavu a barvu strojů, která se může od základní ceny lišit.

Motor

Typ motoru4-taktní, 4-ventilový jednoválec, SOHC
Objem motoru600 ccm
Vrtání x zdvih91 mm x 89,2 mm
PřevodovkaAutomatická CVT – variátor / uzamykatelný přední diferenciál / automatický zadní samosvorný diferenciál Eaton / převody P/R/N/H/L (parkovací/zpětný chod/neutrál/rychle vpřed/terénní redukce)

Rám

RámOcelový, trubkový
Odpružení přední / zadníNezávislé, seřiditelné odpružení. Dvojitá ocelová A-ramena
BrzdyKotoučové hydraulické
Přední pneumatiky 25×8-12
Zadní pneumatiky25×10-12

Rozměry

Celková šířka1 470 mm
Celková délka2 820 mm
Celková výška1 950 mm
Rozvor1 950 mm
Suchá hmotnost640 kg
Kapacita palivové nádrže35 l

Homologace T1b.

Pro více informací nás kontaktujte:

Lukáš Blažek

Lukáš Blažek

prodejce, motopůjčovna

lukas.blazek@motocentrum-barth.cz770 180 642

Fotogalerie a video

DSC_4605
utvtitle-copy_fin-scaled-e1654690858915
uforce-600-eps-6
UFORCE-600_Selected-3-scaled
uforce-600-eps-4
UFORCE-600_Selected-6-2-scaled

Další materiály ke stažení