Moto Guzzi V100 Mandello | BARTH GO

Výkonný, charismatický a nabitý inovativními technologiemi. Model V100 Mandello otevírá nové století značky Moto Guzzi a kombinuje komfort stroje typu Tourer s charakterem a výkonem skutečného Roadsteru. Snadno ovladatelný a mimořádně všestranný motocykl interpretuje slavný odkaz motocyklů Mandello prostřednictvím nesčetných vytříbených estetických detailů a jízdních zážitků, které jednoduše neznají pojem kompromis. 

inovace.jpg

Adaptivní aerodynamika

Moto Guzzi V100 Mandello je prvním motocyklem na světě, který využívá adaptivní aerodynamiku, jež snižuje tlak vzduchu na jezdce nastavením polohy deflektorů v závislosti na rychlosti a zvoleném jízdním režimu. Součástí je také nastavitelné čelní sklo, které se aktivuje tlačítky na řídítkách, což umožňuje snížit tlak vzduchu až o 22 % a optimalizovat jízdní vlastnosti za všech podmínek.

design.jpg

Zlaté detaily

V100 Mandello kombinuje kompaktní karoserii a sportovní proporce s originálními detaily a povrchovými úpravami, jako jsou disky kol ve zlaté barvě. Štíhlé a elegantní linie jsou vytvarovány kolem výrazně vyhlížejícího motoru a tvarované palivové nádrže, zatímco klasická esence Moto Guzzi se projevuje na nádrži a v prořezech na bocích, což je pocta legendárnímu modelu Le Mans z roku 1976. Kapotáž pak vzdává hold modelu Le Mans 850 III z roku 1981.

styl a bezpečnost.jpg

Ve znamení orla

Tvar modelu V100 Mandello dokresluje full-LED osvětlení a DRL světla ve tvaru orla, symbolu dokonalosti značky Guzzi. Elegantní estetiku doplňují přepracované bezpečnostní standardy díky šestiosé platformě IMU, která v reálném čase vypočítává náklon motocyklu a kalibruje ABS v zatáčkách pro větší stabilitu, zatímco čtyřúrovňová kontrola trakce upravuje smyk zadního kola.

Dostupné v těchto barvách

Katalog barevné varianty
Katalog barevné varianty (1)

Motor

Typ motoruKapalinou chlazený 90° podélně uložený vidlicový dvouválec. Rozvod DOHC se čtyřmi ventily na válec
Zdvihový objem1042 cm3
Maximální výkon115 koní (84,6 kW) při 8700 ot./min
Převodovka6 rychlostí

Rám

RámTrubkový s vysoce pevnostní oceli
Systém předního odpruženíHydraulická teleskopická 41mm vidlice, nastavitelné předpětí a tlumení odskoku
Systém zadního odpruženíHliníková jednostranná kyvná vidlice s jedním tlumičem na levé straně, předpětí pružiny nastavitelné pomocí kolečka, nastavitelný odskok útlumu
Přední brzdaDva 320mm plovoucí kotouče z nerezové oceli, radiální třmeny Brembo se čtyřmi protilehlými pístky a pancéřovými hadicemi
Zadní brzda280mm kotouč z nerezové oceli, Brzdový třmen Brembo se dvěma samostatnými písty. Náklonové ABS Continental 

Rozměry

Suchá hmotnost212 kg
Spotřeba4,7 l/100 km
Výška sedla815 mm
Emisní normaEuro 5
Kapacita palivové nádrže17 litrů (včetně rezervy 3,5 litru)

Pro více informací nás kontaktujte:

Martin Blažek

Martin Blažek

prodejce motocyklů

martin.blazek@motocentrum-barth.cz778 716 198
Lucie Pulkrábková

Lucie Pulkrábková

prodejce motocyklů

lucie.pulkrabkova@motocentrum-barth.cz770 180 641

Fotogalerie a video

20-scaled
gallery_3
17-2-scaled
gallery_1
gallery-4
11-8-scaled
Barth