Moto Guzzi V9 Bobber často bývá zobrazován jako symbol custom jezdeckých úprav továrních motorek. Toto spočívá v odstraňování přebytečných dílů karoserie s úmyslem docílit co nejmenší možné hmotnosti. V rámu bobbera najdete opět příčně uložený, vzduchem chlazený dvouválcový motor o výkonu 55 koňských sil a 62 Nm kroutícího momentu. Oproti modelu V9 Roamer jsou zde rozměrnější pneumatiky, což bobberu přisuzuje snadnější ovládání a stabilitu, zejména v zatáčkách.

Noc ZZ.jpg

Vytvořte si motocykl na míru

Kvalita spočívá v detailech a díky nabídce příslušenství s více než 50 speciálními produkty, které byly důkladně testovány, aby byla zaručena maximální spolehlivost a bezpečnost, se nemusíte při individualizaci svého motocyklu V9 vůbec ničím omezovat. Vytvořte si naprosto jedinečný motocykl, který budete milovat, výběrem z širokého sortimentu, který sahá od kožených jezdeckých brašen „Made in Italy“ až po sportovní čelní štít nebo přitažlivé doplňky z hliníku.

Motor ZZ.jpg

„V“ jako esence Moto Guzzi

Stejně jako Roamer se i Bobber může pochlubit výkonným motorem s válci do „V“, zdvihovým objemem 850 cm3 a hladkým během. Napříč uložený dvouválec vydává ryzí, podmanivý zvuk a nabízí výjimečné výkony s rychlými reakcemi, které jsou zárukou mimořádného potěšení z jízdy.

Sedadlo ZZ.jpg

Nízké sedlo a naprostá bezpečnost

S výškou sedla pouhých 785 mm nad zemí a pohotovostní hmotností pouhých 199 kg v provozuschopném stavu není těžké si představit komfort, ovladatelnost a potěšení z jízdy, které V9 Bobber poskytuje. K ještě sportovnějším zážitkům přispívají černá nízká řídítka originálních tvarů a hliníková stupátka, umístěná více vzadu. 

Dostupné v těchto barvách

Červená
Černá
Stříbrná

Motor

Typ motoru90° V-Twin 2-válec, 4-taktní
ChlazeníVzduchem
Zdvihový objem853 ccm
Maximální výkon55 hp (40,4 kW) při 6 250 ot/min.
Max. točivý moment62 Nm při 3 000 ot/min.
PohonKardanová hřídel, 6 rychlostí
Výfukový systémSystém 2-2, lambda sonda, EURO 4

 

Výkon

Maximální rychlost160 km/h
Objem palivové nádrže15 litrů (z toho 4 litrů rezerva)

 

Rozměry

Délka2 185 mm
Šířka840 mm
Výška1 160 mm
Max. přípustná celková hmotnost401 kg

 

 

Barth

Mgr. Lucie Pulkrábková

prodejce motocyklů Moto Guzzi
lucie.pulkrabkova@motocentrum-barth.cz
770 180 641

Fotogalerie a video

Sedadlo ZZ
Motor ZZ
Noc ZZ
Světlo