Piaggio Liberty 125ie ABS | BARTH GO

Piaggio Liberty 125 ABS

Liberty 125 ABS

Piaggio Liberty 125 ABS je ideálním řešením pro zákazníky, kteří hledají onu nepopsatelnou kombinaci stylu, lehkosti, snadného řízení a bezpečnosti. Tento skútr vyniká nejvyšší úrovní ovladatelnosti, agility a spolehlivosti v kombinaci s robustní technikou, která zahrnuje mimo jiné protiblokovací systém přední kolo standardně s ABS a vzduchem chlazený, tříventilový motor i-get (Italian Green Experience Technology) s elektronicky řízeným vstřikováním paliva, který je homologován v souladu s emisní normou Euro 4. Zkrátka vynikajícími výkony, nízkou spotřebou, minimálními provozními náklady, nižší hlučností a vyšší hospodárností za všech provozních podmínek.

TU_1.jpg

Technologie i-get

Jednoválcový motor i-get (Italian Green Experience Technology), který pohání skútr Piaggio Liberty 125 ABS, je příkladem pokrokového myšlení společnosti Piaggio, co se týče maximalizace potěšení z jízdy. Můžete s těšit na nižší hlučnost, mimořádně kultivovaný běh, nižší spotřebu paliva, a především také výrazné snížení škodlivých emisí.

TU_2.jpg

Velký využitelný prostor

Piaggio Liberty 125 ABS se může pochlubit velkorysými odkládacími prostory. V zadní stěně štítu je umístěna uzamykatelná schránka se dvěma částmi, která je ideální pro uložení dokumentů a dalších drobností pro každodenní provoz. Stisknutím tlačítka na řídítkách otevřete sedlo, pod nímž naleznete druhou odkládací schránku s dostatečným objemem pro uložení integrální přilby.

TU_3.jpg

Přednosti skútru s velkými koly

Přední kolo skútru Piaggio Liberty 125 ABS s průměrem ráfku 16‟ zajišťuje stabilitu a preciznost řízení v jakýchkoli podmínkách, zatímco 14‟ zadní kolo s velkou pneumatikou 100/80 je ideálním kompromisem mezi adhezí široké pneumatiky a agilitou úzké pneumatiky. ABS pouze na předním kole vyvinul Piaggio ve spolupráci se společností Bosch, předním světovým výrobcem komponentů pro automobilový průmysl.

Dostupné v těchto barvách

Barva_1
barva_2
barva_3

Motor

Typ motoru

Čtyřdobý jednoválec i-get

Zdvihový objem124 ccm
Maximální výkon

8 kW @ 7,500 ot/min

PřevodovkaAutomatická

Rám

Systém předního odpružení

Hydraulická teleskopická vidlice, dráha propružení 76 mm

Přední brzdaKotoučová brzda s průměrem 240 mm – ABS
Zadní brzdaBubnová brzda s průměrem 140 mm

Rozměry

Celková délka1,945 mm
Celková šířka690 mm
Výška sedla790 mm
Kapacita palivové nádrže6 l (včetně rezervy 1,5 litru)

Motocykl lze řídit s řidičským oprávněním skupiny A1.

Barth

Mgr. Lucie Pulkrábková

prodejce motocyklů Piaggio
lucie.pulkrabkova@motocentrum-barth.cz
770 180 641

Fotogalerie a video

Galerie_1
Galerie_2
Galerie_3
Galerie_4