Piaggio Liberty S 125 ABS

Liberty S 125 ABS

Piaggio Liberty S 125 ABS je nejžádanější verzí v modelové řadě Liberty. Tento skútr se vyznačuje odvážnými barvami s výběrem odstínů matně červená (Rosso Opaco) a šedá (Grigio Titanio Opaco). Obě barvy vytvářejí okouzlující kontrast s černými koly s diamantem broušenými okraji ráfků, černý lakováním nosiče zavazadel, tepelného štítu a zrcátek, jakož i s červeně prošívaným sedlem. Díky tomuto vzhledu není náhoda, že je verze S atraktivní především pro mladší jezdce.

TU_1.jpg

Elegance a proporce

Ergonomie skútru Piaggio Liberty S 125 ABS je důkladně promyšlená, včetně čelního štítu s osobitým vertikálním emblémem. Vyspělá technika a estetika se snoubí v parkovacích světlech LED v kombinaci s přitažlivým světlometem na struktuře řídítek, zatímco panel přístrojů zahrnuje displej LCD, který lze ovládat tlačítkem na řídítkách.

TU_2.jpg

Zadní ochrana

Záď skútru Piaggio Liberty S 125 ABS je zakončena elegantně tvarovaným tělesem, do něhož jsou integrovány ukazatele směru a nosič zavazadel včetně madel pro spolujezdce. Příčné prvky na zádi chrání jezdce a spolujezdce před nárazem a jsou sladěny s odbornými prvky na přídi skútru, zdobenými elegantními grafickými doplňky.

TU_3.jpg

Prostorné odkládací schránky

Piaggio Liberty S 125 ABS je vybaven dvěma odkládacími zónami. První schránka pod sedlem je dostatečně velká pro snadné uložení integrální přilby. Tato schránka je přípustná po stisknutí tlačítka na řídítkách.

Dostupné v těchto barvách

barva_1
Barva_2

Motor

Typ motoru

Čtyřdobý jednoválec i-get

Zdvihový objem124 ccm
Maximální výkon

8 kW @ 7,500 ot/min

PřevodovkaAutomatická

Rám

Systém předního odpružení

Hydraulická teleskopická vidlice, dráha propružení 76 mm

Přední brzdaKotoučová brzda s průměrem 240 mm – ABS
Zadní brzdaBubnová brzda s průměrem 140 mm

Rozměry

Celková délka1.945 mm
Celková šířka690 mm
Výška sedla790 mm
Kapacita palivové nádrže6 l (včetně rezervy 1,5 litru)

Motocykl lze řídit s řidičským oprávněním skupiny A1.

Barth

Mgr. Lucie Pulkrábková

prodejce motocyklů Piaggio
lucie.pulkrabkova@motocentrum-barth.cz
770 180 641

Fotogalerie a video

Galerie_1
Galerie_2
Galerie_3
Galerie_4