Jedinečný styl, extrémní praktičnost, snadná a bezpečná ovladatelnost. To jsou vlastnosti, jimiž se vyznačuje Piaggio Medley 125 ABS, skútr, který kombinuje přednosti lehkých velkých kol s vynikající výbavou skútrů vyšších tříd.

Tato verze je poháněna čtyřdobým jednoválcem 125 cm3 s technologií i-get (Italian Green Experience Technology) a systémem Stop-Start, který automaticky vypne motor při čekání na semaforech a pak jej automaticky znovu spustí při nejmenším otočení rukojeti plynu.

TU_1.jpg

Systém Stop-Start

Systém Stop-Start, používaný skútrem Piaggio Medley 125 ABS, nese označení RISS (Regulator Inverter Start and Stop) a 3 až 7 sekund po zastavení automaticky vypne motor. Chcete-li pokračovat v jízdě, stačí ke spuštění jednoválce jen nepatrně otočit rukojetí plynu. Je to perfektní řešení pro nepravidelný rytmus jízdy ve městě.

TU_2.jpg

Všechno pod kontrolou

Centrálním prvkem panelu přístrojů modelu Piaggio Medley 125 ABS je digitální displej, který poskytuje komplexní informace (celkový a denní ukazatel ujetých kilometrů, venkovní teplota, servisní ikona, digitální hodiny, stav akumulátoru a ikona „nebezpečí náledí“). Veškeré informace jsou snadno přístupné prostřednictvím tlačítka Mode na panelu elektronického ovládání na pravé straně řídítek. Displej je doplněn analogovými přístroji rychloměru, palivoměru a teploměru chladicí kapaliny.

tu_3.jpg

Dvoukanálové ABS

Brzdová soustava modelu Medley 125 ABS zahrnuje kotoučové brzdy s průměrem 260 a 240 mm s dvoupístkovými plovoucími třmeny a protiblokovací systém ABS. To znamená, že obě kola mají senzor, který detekuje jakékoli zablokování kola. ABS zabrání ztrátě ovladatelnosti skútru regulací brzdného tlaku. Dojde-li k pádu motocyklu, deaktivuje senzor náklonu funkcí Stop-Start a vypne motor.

Dostupné v těchto barvách

Barva_1
Barva_2
barva_3

Motor

Typ motoru

Čtyřdobý jednoválec i-get

Zdvihový objem125 ccm
Maximální výkon

9 kW @ 7,500 ot/min

PřevodovkaAutomatická

Rám

Systém předního odpružení

Hydraulická teleskopická vidlice

Přední brzdaKotoučová brzda Ø 260 mm s dvoupístkovým plovoucím třmenem (2x Ø 25,4 mm)
Zadní brzdaKotoučová brzda Ø 240 mm s dvoupístkovým plovoucím třmenem (2x Ø 22 mm)

Rozměry

Celková délka2.020 mm
Celková šířka705 mm
Výška sedla799 mm
Kapacita palivové nádrže7 l (včetně rezervy 1,5 litru)

Motocykl lze řídit s řidičským oprávněním skupiny A1.

Barth

Mgr. Lucie Pulkrábková

prodejce motocyklů Piaggio
lucie.pulkrabkova@motocentrum-barth.cz
770 180 641

Fotogalerie a video

galerie_1
Galerie_2
Galerie_3
galerie_4