Piaggio Medley S 125 ABS

Medley S 125 ABS

Piaggio Medley S 125 ABS je nejsportovnější verzí této modelové řady s velkými koly, snadno rozpoznatelnou díky antracitově šedým prvkům, jako jsou kola, madlo pro spolujezdce nebo horní část plastového krytu v prostoru pro nohy. Tento model je nabízen se speciální paletou barev, červená (Rosso Opaco), černá (Nero Grafite) a modrá (Blue Sport), z nichž všechny mají okouzlující černé sedlo a interiér.

Verze S disponuje stejnými výkonovými parametry motoru jako její standardní dvojče a nabízí stejně vysokou úroveň praktičnosti v každodenním provozu. Zadní stěna štítu zahrnuje odkládací schránku se vstupem USB a praktický háček na tašky. Pod sedlem je schránka s dostatečnou velikostí pro uložení dvou integrálních přilb.

TU_1.jpg

Úspora na semaforech

Jednoválcový motor, který pohání model Piaggio Medley S 125, profituje ze systému Stop-Sart s označením RISS (Regulator Inverter Start and Stop). Systém automaticky vypne motor 3 až 7 sekund po zastavení skútru. Chcete-li pokračovat v jízdě, stačí jen nepatrně otočit rukojeť plynu a motor se znovu spustí. Tuto funkci ocení všichni jezdci, kteří se chtějí vypořádat s nepravidelným rytmem jízdy ve městě.

TU_2.jpg

Hospodárnost a výkon

Piaggio Medley S 125 ABS je poháněn kapalinou chlazeným čtyřventilovým jednoválcem 125 ccm, který používá technologii i-get (Italian Green Experience Technology) a elektronicky řízené vstřikování paliva. Servisní intervaly jsou velmi dlouhé. Motorový olej a vložky čističů je nutné měnit pouze každých 100 000 km. Promyšlená konstrukce každého komponentu přispívá také k nízké spotřebě paliva, která činí jen 2,2 l/100 km v jízdním cyklu WMTC.

TU_3.jpg

Styl a funkce

Zadní svítilny modelu Piaggio Medley S 125 ABS zahrnují parkovací světla LED, zatímco samotná záď klame tělem svou úhledností a štíhlostí, uvážíme-li, že ukrývá prostornou schránku pod sedlem pro dvě integrální přilby. Tento prostor vznikl přemístěním palivové nádrže do prostřední části prostoru pro nohy. Další výhodou tohoto řešení je snadnější doplňování paliva.

Dostupné v těchto barvách

barva_1
barva_2
barva_3

Motor

Typ motoru

Čtyřdobý jednoválec i-get

Zdvihový objem125 ccm
Maximální výkon

9 kW @ 8.250 ot/min

PřevodovkaAutomatická

Rám

Systém předního odpružení

Hydraulická teleskopická vidlice

Přední brzdaKotoučová brzda Ø 260 mm s dvoupístkovým plovoucím třmenem (2x Ø 25,4 mm)
Zadní brzdaKotoučová brzda Ø 240 mm s dvoupístkovým plovoucím třmenem (2x Ø 22 mm)

Rozměry

Celková délka2.020 mm
Celková šířka705 mm
Výška sedla799 mm
Kapacita palivové nádrže7 l (včetně rezervy 1,5 litru)

Motocykl lze řídit s řidičským oprávněním skupiny A1.

Barth

Mgr. Lucie Pulkrábková

prodejce motocyklů Piaggio
lucie.pulkrabkova@motocentrum-barth.cz
770 180 641

Fotogalerie a video

galerie_1
galerie_3
galerie_4
Galerie_2