Piaggio Medley 125ie Special Edition ABS | BARTH GO

Piaggio Medley Special Edition 125 ABS

Medley Special Edition 125 ABS

Piaggio Medley Special Edition 125 ABS je nejodvážnější verzí modelové řady italských skútrů s velkými koly a je nabízen ve speciálním titanově šedém odstínu. Jeho sportovní charakter je umocněn leskle černými koly a klíčovými prvky v černé barvě, jako je například nosič zavazadel, společně s ozdobnými prvky v odstínu modrá electric a detaily se vzhledem uhlíkového kompozitu.

Sedlo s modrým prošíváním ukrývá prostornou schránku pro dvě integrální přílby. Na zadní stěně štítu naleznete háček na tašky a druhou odkládací schránku (se vstupem USB).

TU_1.jpg

Funkční a ekologický

Piaggio Medley Special Edition 125 ABS je poháněn kapalinou chlazeným čtyřventilovým jednoválcem i-get (Italian Green Experience Technology) se zdvihovým objemem 124,7 ccm a elektronicky řízeným vstřikováním paliva, který splňuje emisní normu Euro 4. Součástí výbavy je také funkce Stop-Start, která automaticky vypne motor, pokud skútr stojí po dobu 3 až 7 sekund. Pro pokračování v jízdě stačí sebemenší otočení rukojeti plynu a jednoválec se hladce a potichu znovu spustí.

TU_2.jpg

Styl a funkčnost

Sedlo skútru Piaggio Medley Special Edition 125 ABS nabízí jezdci i spolujezdci velkorysý prostor a k jeho otevření lze využít elektronické dálkové ovládání, zatímco druhá praktická odkládací schránka se otvírá manuálně. Design zadní stěny štítu je sladěný s vnitřní stranou řídítek a sedlem, čímž vzniká vzhled a dojem podobný přístrojové desce automobilu.

TU_3.jpg

Kompletní přístrojový panel

Uprostřed čelního štítu skútru Piaggio Medley Special Edition 125 ABS se hrdě skví osobitý stylistický prvek, který je součástí všech skútrů Piaggio. Řídítka nesou tři analogové přístroje doplněné displejem LCD, který nabízí veškeré informace na povel tlačítka Mode: celkový a denní ukazatel ujetých kilometrů, rychloměr, venkovní teplotu, servisní symbol, hodiny, stav akumulátoru a upozornění na riziko náledí.

Dostupné v těchto barvách

barva_1

Motor

Typ motoru

Čtyřdobý jednoválec i-get

Zdvihový objem125 ccm
Maximální výkon

9 kW @ 8.250 ot/min

PřevodovkaAutomatická

Rám

Systém předního odpružení

Hydraulická teleskopická vidlice

Přední brzdaKotoučová brzda Ø 260 mm s dvoupístkovým plovoucím třmenem (2x Ø 25,4 mm)
Zadní brzdaKotoučová brzda Ø 240 mm s dvoupístkovým plovoucím třmenem (2x Ø 22 mm)

Rozměry

Celková délka2.020 mm
Celková šířka705 mm
Výška sedla799 mm
Kapacita palivové nádrže7 l (včetně rezervy 1,5 litru)

Motocykl lze řídit s řidičským oprávněním skupiny A1.

Barth

Mgr. Lucie Pulkrábková

prodejce motocyklů Piaggio
lucie.pulkrabkova@motocentrum-barth.cz
770 180 641

Fotogalerie a video

Galerie_1a
galerie_4
galerie_2
galerie_1