Piaggio 1 Active L3 | BARTH GO

Verze Active modelu Piaggio 1 uvolňuje veškerou svou energii a dosahuje maximální rychlosti 60 km/h. S dojezdem 66 km v režimu Sport a až 85 km v režimu ECO si užiješ svižnou a zábavnou jízdu, zatímco červené ornamenty na zadní kyvné vidlici dodají při jízdě výrazný a sofistikovaný nádech.

n-n_W400643_9-piaggio-1-e-scooter-ab-2690-637586737647964028.jpg

Inovativní detaily pro co největší komfort

Piaggio 1 Active je jediným elektroskútrem ve své kategorii, který nabízí tak velký úložný prostor pod sedlem, do něhož se vejde celá jet přilba. Pozornost byla věnována také ergonomii, kdy trojúhelník sedlo-noha-řídítka odpovídá tradičním proporcím skútrů Piaggio. Velký prostor pro nohy vytváří pohodlnou jízdní pozici, zatímco spolujezdci si mohou opřít nohy o robustní sklopné nášlapné kolíky. V neposlední řadě je v zadní desce štítu nohou praktický háček na tašku a USB port s vodotěsným gumovým krytem.

Piaggio_1_x.jpg

E-mobilita se vším všudy

Na řídítkách je umístěn velký 5,5″ barevný digitální LCD displej se senzorem, který optimalizuje barvy pozadí a písma podle převládajících světelných podmínek, aby byl vždy snadno viditelný, a stylová, jasná grafika displeje byla snadno čitelná už na první pohled. Kombinace lehké konstrukce, moderní lithium-iontové baterie a funkce KERS (Kinetic Energy Recovery System), která se dobíjí během zpomalování, znamená, že Piaggio 1 Active poskytuje vynikající dojezd.

Piaggio_1_k1.jpg

Elegantní a stylové

Piaggio 1 Active bez námahy kombinuje elektrickou mobilitu se stejným originálním stylem, kvalitou a technickým zpracováním, které jsou synonymem značky Piaggio. Přední štít je vybaven klasickou kravatou a poskytuje ochranu, která není na úkor elegance. Pozornost věnovaná detailům je patrná u prvků, jako je sedadlo s dvojitým krytem a lesklou boční úpravou a zajímavý šestiúhelníkový vzor, inspirovaný logem Piaggio, na předním štítu a bočních panelech. 

Piaggio_1_z.jpg

Ještě více kontroly s PMP

Piaggio Multimedia Platform je důmyslné zařízení, které je nainstalováno ve tvém skútru a spravováno prostřednictvím aplikace Piaggio MIA. Umožňuje ti přijímat hovory a upozornění na zprávy, vidět zmeškané hovory a spravovat seznam skladeb, když jsi na cestách. Obsahuje funkci živého sledování polohy a poskytuje další užitečné informace týkající se tvojí cesty.
Tvůj smartphone se připojí k PMP a umožní ti přístup k mapám, trasám, k čerpacím stanicím a místům pomoci. Se všemi těmito specialitami se tvůj zážitek z jízdy posune na jinou úroveň, pokud jde o požitek a kontrolu nad stavem tvého motocyklu. PMP se dodává standardně pro Piaggio Active a Piaggio 1+.

Dostupné v těchto barvách

žlutá
modrá
zelená
bílá
šedá
černá

Motor

Typ motoruElektrický bezkartáčkový motor KERS
Výkon motoru2 kW (špičkový výkon 3 kW)
Baterie2,3 kWh lithiová (15kg)
Maximální rychlost60 km/h
Dojezd*až 85 km v režimu ECO, až 66 km v režimu SPORT (cyklus WMTC)

Rám

RámZ ocelových trubek
Přední brzdaKotoučová průměr 175 mm, CBS
Zadní brzdaKotoučová průměr 175 mm, CBS
Přední koloBezdušová 100/80-10”
Zadní koloBezdušová 100/80-10”

Rozměry

Délka motocyklu1.680 mm
Šířka motocyklu750 mm
Výška motocyklu1.080 mm
Doba nabíjení6 h
Hmotnost včetně baterie94 kg

*Naměřené údaje vycházejí ze silničního testu při konstantní rychlosti a mohou být ovlivněny různými podmínkami, jako je zatížení, teplota, rychlost větru, povrch vozovky a provozní návyky.

Pro více informací nás kontaktujte:

Martin Blažek

Martin Blažek

prodejce motocyklů

martin.blazek@motocentrum-barth.cz778 716 198
Lucie Pulkrábková

Lucie Pulkrábková

prodejce motocyklů

lucie.pulkrabkova@motocentrum-barth.cz770 180 641

Fotogalerie a video

1
2
3
4
5
6
V31457-scaled-1
A11I0182-scaled-1