Piaggio 1+ L1 | BARTH GO

Piaggio 1+ je vybaveno baterií o kapacitě 2,3 kWh oproti standardní baterii o kapacitě 1,4 kWh. Maximální rychlost je 45 km/h, ale dojezd činí až 68 km v režimu Sport a působivých 100 km v režimu ECO. Jedinečná kombinace výkonu a pohodlí z něj dělá dokonalého společníka na cesty pro rušný a dynamický životní styl, kdy společně prozkoumáš každou ulici, každý kout města.

n-n_W400643_9-piaggio-1-e-scooter-ab-2690-637586737647964028.jpg

Inovativní detaily pro co největší komfort

Piaggio 1+ je jediným elektroskútrem ve své kategorii, který nabízí tak velký úložný prostor pod sedlem, do něhož se vejde celá jet přilba. Pozornost byla věnována také ergonomii, kdy trojúhelník sedlo-noha-řídítka odpovídá tradičním proporcím skútrů Piaggio. Prostorný prostor pro nohy vytváří pohodlnou jízdní pozici, zatímco spolujezdci si mohou opřít nohy o robustní sklopné nášlapné kolíky. V neposlední řadě je v zadní desce štítu nohou praktický háček na tašku a USB port s vodotěsným gumovým krytem.

Piaggio_1_x.jpg

E-mobilita se vším všudy

Na řídítkách je umístěn velký 5,5″ barevný digitální LCD displej se senzorem, který optimalizuje barvy pozadí a písma podle převládajících světelných podmínek, aby byl vždy snadno viditelný, a stylová, jasná grafika displeje byla snadno čitelná už na první pohled. Kombinace lehké konstrukce, moderní lithium-iontové baterie a funkce KERS (Kinetic Energy Recovery System), která se dobíjí během zpomalování, znamená, že Piaggio 1+ poskytuje vynikající dojezd.

Piaggio_1_k1.jpg

Elegantní a stylové

Piaggio 1+ bez námahy kombinuje elektrickou mobilitu se stejným originálním stylem, kvalitou a technickým zpracováním, které jsou synonymem značky Piaggio. Přední štít je vybaven klasickou kravatou a poskytuje ochranu, která není na úkor elegance. Pozornost věnovaná detailům je patrná u prvků, jako je sedlo s dvojitým krytem a lesklou boční úpravou a zajímavý šestiúhelníkový vzor, inspirovaný logem Piaggio, na předním štítu a bočních panelech. 

Piaggio_1_z.jpg

Ještě více kontroly s PMP

Piaggio Multimedia Platform je důmyslné zařízení, které je nainstalováno ve tvém skútru a spravováno prostřednictvím aplikace Piaggio MIA. Umožňuje ti přijímat hovory a upozornění na zprávy, vidět zmeškané hovory a spravovat seznam skladeb, když jsi na cestách. Obsahuje funkci živého sledování polohy a poskytuje další užitečné informace týkající se tvojí cesty.
Tvůj smartphone se připojí k PMP a umožní ti přístup k mapám, trasám, k čerpacím stanicím a místům pomoci. Se všemi těmito specialitami se tvůj zážitek z jízdy posune na jinou úroveň, pokud jde o požitek a kontrolu nad stavem tvého motocyklu. PMP se dodává standardně pro Piaggio Active a Piaggio 1+.

Dostupné v těchto barvách

modrá
žlutá
zelená
bílá
šedá
černá

Motor

Typ motoruElektrický bezkartáčkový motor KERS
Výkon motoru1.2 kW (špičkový výkon 2 kW)
Baterie2,3 kWh lithiová (15kg)
Maximální rychlost45 km/h
Dojezd*až 100 km v režimu ECO, až 68 km v režimu SPORT (cyklus WMTC)

Rám

RámZ ocelových trubek
Přední brzdaKotoučová průměr 175 mm
Zadní brzdaKotoučová průměr 175 mm
Přední koloBezdušová 100/80-10”
Zadní koloBezdušová 100/80-10”

Rozměry

Délka motocyklu1.680 mm
Šířka motocyklu750 mm
Výška motocyklu1.080 mm
Doba nabíjení6 h
Hmotnost včetně baterie90 kg

*Naměřené údaje vycházejí ze silničního testu při konstantní rychlosti a mohou být ovlivněny různými podmínkami, jako je zatížení, teplota, rychlost větru, povrch vozovky a provozní návyky.

Pro více informací nás kontaktujte:

Martin Blažek

Martin Blažek

prodejce motocyklů

martin.blazek@motocentrum-barth.cz778 716 198
Lucie Pulkrábková

Lucie Pulkrábková

prodejce motocyklů

lucie.pulkrabkova@motocentrum-barth.cz770 180 641

Fotogalerie a video

1
2
3
4
5
6
V31457-scaled-1
A11I0182-scaled-1