Vespa GTS 125 | BARTH GO

Vespa GTS je díky svým elegantním a ušlechtilým liniím exkluzivním jednostopým vozidlem, které vyčnívá nad současnou konkurencí. Styl a elegance značky Vespa vyniká v široké paletě půvabných barev a jedinečných stylistických prvků, mezi něž patří originální umístění parkovacího světla na masce u houkačky. Estetiku modelu Vespa GTS doplňuje mimořádná bezpečnost s dvojitými kotoučovými brzdami. To oceníte, jakmile necháte za sebou městské ulice a vydáte se za hranice města.

TU_1.jpeg

Styl v pohybu na dvou kolech

Dědictví více než sedmi desetiletí přináší stylem a silou vyvolávat čistou touhu. Přidejte trochu moderny k tradici a výsledkům neutuchajícího touze po inovacích a máte nejvšestrannější Vespu v portfoliu. S inovovaným šasí a novou full LED technologií je GTS rámem a novým plným osvětlením LED technologie je GTS ideálním společníkem pro jakékoliv dobrodružství.

TU_2.jpg

Rovnováha výkonu

Dva neskutečně efektivní motory ve dvou výkonech. Velmi milovaný 125 i-get jednoválcový motor s Start & Stop systémem je doplněn novým, 300 HPE (High Performance Engine). Se silou přes 23 koní je to ten nejvýkonnější motor, který kdy byl instalován do Vespy a je výsledkem špičkové technologie, která také optimalizuje spotřebu paliva a emise.

TU_3.jpg

Jaký to pocit!

Svižná a mrštná v dopravě, spolehlivá a osvěžující při dobrodružstvích. Ta nejtradičnější Vespa dostává nový design s novým čelním štítem a "kravatou". Vespa GTS byla vždy oblíbená v tradiční barvě šedé Grigio Dolomite a nově doplněné barvy zelená a modrá v modelech Verde Relax a Blu Energia si také určitě najdou hodně fanoušků. Ve verzi Touring, tedy v modelu, který navazuje na tradici cestování a dobrodružství, zůstala červená Rosso Vignola a přibila lahvově zelené Verde Bosco.

Dostupné v těchto barvách

Barva_1
Barva_2
Barva_3

Motor

Typ motoruVzduchem chlazený jednoválec, 4takt
Zdvihový objem124,5 ccm
Maximální výkon9 kW 
PřevodovkaAutomatická

Rám

RámSamonosný ocelový
Zdvih předního odpružení78 mm
Zdvih zadního odpružení70 mm
Přední brzdaKotoučová, Ø200 mm
Zadní brzdaBuben

Rozměry

Celková délka1.950 mm
Celková šířka755 mm
Výška sedla790 mm
Rozvor kol1.375 mm
Spotřeba paliva2,3 l/100 km
Kapacita palivové nádrže8,5 l

Motocykl lze řídit s řidičským oprávněním skupiny A1.

Barth

Mgr. Lucie Pulkrábková

prodejce motocyklů Vespa
lucie.pulkrabkova@motocentrum-barth.cz
770 180 641

Fotogalerie a video

galerie_1
galerie_2
Galerie_3
Galerie_4