Yamaha MT-09 | BARTH GO

Nový agresivní vzhled modelu MT-09, kterým prorůstá DNA Temné strany Japonska, je navržen tak, aby umocnil pocit z ikonické akcelerace motoru CP3 bohaté na točivý moment. Každý detail modelu MT-09, který se vyznačuje přístupem „méně je více“, má umocnit jeho agresivní styl.

Kompaktní a hbitý podvozek zajišťuje ostrou ovladatelnost, zatímco přepracovaná jízdní pozice přináší nejsilnější a nejaktivnější zážitek z jízdy v rámci řady Hyper Naked. Jízdní zážitek dále vylepšují technologie nové úrovně, včetně asistenčních systémů citlivých na náklon, přizpůsobitelných jízdních režimů a zcela nového plně barevného přístrojového panelu TFT s možností připojení chytrého telefonu a navigací.

motor.jpg

Nejnovější motor CP3 EU5+ o objemu 890 ccm

Pozoruhodný kapalinou chlazený tříválcový motor je lehký a výkonný a poskytuje vysoký točivý moment při nízkých otáčkách. Akustická harmonie, která vzniká kombinací indukčního zvuku a zvuku výfuku, dodává motoru CP3 jeho rozpoznatelný řev, který umocňuje pocit zrychlení. Vstřikovače paliva mají vyšší účinnost a optimalizované převodové poměry a zdokonalená asistenční antihoppingová kluzná spojka (A&S) odpovídají vysokému výkonu motoru.

rychlořazení.jpg

Rychlořazení 3. generace

Model MT-09 je vybaven rychlořazením Quick Shifter třetí generace, které nabízí dvě různá nastavení. Nastavení č. 1 umožňuje plynulé řazení směrem nahoru při zrychlování a směrem dolů při zpomalování. Nastavení č. 2 vylepšuje jízdu tím, že umožňuje bezspojkové řazení směrem dolů při zrychlování a bezspojkové řazení směrem nahoru při zpomalování, takže jej můžete využít v mnoha různých situacích. V zájmu zachování přirozenějšího pocitu nebude rychlořazení 3. generace fungovat v určitých situacích, kdy jsou otáčky motoru extrémně nízké nebo vysoké a když stroj nezrychluje ani nezpomaluje.

tft.jpg

Nový plně barevný 5palcový TFT displej s konektivitou a navigací

Plně barevné 5palcové TFT přístroje nabízejí možnost výběru ze čtyř různých motivů, které odpovídají vašim individuálním požadavkům a jízdní situaci a mezi kterými můžete přepínat pomocí zcela nových přepínačů na řídítkách. Prostřednictvím bezplatné aplikace MyRide můžete také propojit svůj chytrý telefon s novou TFT obrazovkou, abyste mohli přijímat oznámení o zprávách a hovorech a poslouchat hudbu*. Prostřednictvím bezplatné aplikace Garmin StreetCross je k dispozici také kompletní mapová navigace, která vám usnadní každou cestu. *Vyžaduje náhlavní soupravu Bluetooth propojenou se strojem MT-09. Náhlavní souprava není součástí dodávky.

poloha.jpg

Aktivnější jízdní poloha

Model MT-09 je proslulý svou obratností a stabilitou, které jsou umocněny propracovanou ergonomií, díky níž se jezdec cítí se strojem v souladu a která nabízí větší volnost pohybu pro různé styly jízdy. Za tímto účelem je nyní poloha řídítek nižší a nabízí dvě nastavitelné polohy, přičemž nově navržené stupačky jsou rovněž nastavitelné. Nové dvoudílné sedlo ještě více umocňuje pocit volnosti při jízdě.

styl.jpg

Zcela nová kapotáž a agresivní stylizace

Nová generace stylizace Hyper Naked, která ztělesňuje čistý přístup „méně je více“, posouvá model MT-09 na další úroveň agresivní, ale minimalistické kapotáže. Nový dvoufunkční LED světlomet je nyní uzavřen v krytu, což vytváří kompaktnější a jednotnější vztah s nově navrženou palivovou nádrží, která umožňuje zaujmout aktivnější jezdeckou pozici mírně nakloněnou dopředu a zároveň zachovává ostrou a drsnou estetiku, která je synonymem pro značku MT.

mřížky.jpg

Mřížky akustického zesilovače pro lepší zážitek z jízdy

Úsměv vyvolávající řev modelu MT-09 je jednou z jeho nejcharakterističtějších vlastností, která při každém otočení plynového pedálu vyplavuje čistý adrenalin. Model MT-09 je vybaven speciálně navrženými sacími potrubími, která zvýrazňují vysokofrekvenční zvuky, jež jsou pak, zejména při vyšších rychlostech, zdůrazněny mřížkou akustického zesilovače v horní části palivové nádrže, aby se bohatý zvuk motoru CP3 linul přímo k vám.

Dostupné v těchto barvách

Katalog barevné varianty - OSTATNÍ (2)
Katalog barevné varianty - OSTATNÍ (1)
Katalog barevné varianty - OSTATNÍ

Motor

Typ motoru4taktní, Kapalinou chlazený, DOHC, 4ventilový, In-Line Three-Cylinder
Zdvihový objem890 ccm
Maximální výkon87,5 kW (119,0 k) při 10 000 ot./min 
Typ spojkyMokrá, vícelamelová
PřevodovkaStálý záběr, 6rychlostní

Rám

RámDiamond
Systém předního odpruženíTeleskopické vidlice
Systém zadního odpruženíKyvná vidlice, (kloubové odpružení)
Přední brzdaHydraulická dvojitá kotoučová Ø 298 mm
Zadní brzdaHydraulická jednoduchá kotoučová Ø 245 mm

Rozměry

Celková délka2 090 mm
Celková šířka820 mm
Celková výška1 145 mm
Výška sedla825 mm
Rozvor kol1 430 mm
Minimální světlá výška140 mm
Kapacita palivové nádrže14 l
Mokrá hmotnost včetně náplní193 kg

Dostupné také ve variantě 35 kW, kterou lze řídit s řidičským oprávněním typu A2.

Pro více informací nás kontaktujte:

Martin Blažek

Martin Blažek

prodejce motocyklů

martin.blazek@motocentrum-barth.cz778 716 198
Lucie Pulkrábková

Lucie Pulkrábková

prodejce motocyklů

lucie.pulkrabkova@motocentrum-barth.cz770 180 641

Fotogalerie

2024_YAM_MT09_EU_DBNM8_ACT_015_03_preview
2024_YAM_MT09_EU_DBNM8_ACT_011_03_preview
2024_YAM_MT09_EU_DBNM8_ACT_010_03_preview
2024_YAM_MT09_EU_DBNM8_ACT_006_03_preview
2024_YAM_MT09_EU_DBNM8_ACT_014_03_preview
2024_YAM_MT09_EU_DBNM8_ACT_009_03_preview
2024_YAM_MT09_EU_DBNM8_ACT_001_03_preview
2024_YAM_MT09_EU_DBNM8_ACT_004_03_preview

Další materiály ke stažení