Yamaha MT-09 SP | BARTH GO

Jeho motor CP3 s objemem 889 ccm splňující normu EU5 nabízí úžasné zrychlení a ještě lineárnější točivý moment při nižších otáčkách. Jeho šestiosá inerciální měřicí jednotka (IMU) typu R1 a elektronické systémy podpory jízdy sledující náklon zajišťují přesné ovládání na mokru i na suchu. A díky plně nastavitelné 41mm přední vidlici a vysoce kvalitnímu zadnímu tlumiči Öhlins je tento zcela nový podvozek přesnější a ostřejší než kdykoli dříve.

Kromě exkluzivních barev Icon Performance je model MT-09 SP vybaven speciálním dvojitě prošitým sedlem pro dokonalé pohodlí. Kartáčovaná eloxovaná kyvná vidlice, eloxovaná černá řídítka a páky a průhledné kouřové brzdové nádržky podtrhují prémiový vzhled a dojem.

TU_1.jpg

Systém tempomatu

Elektronické systémy podpory jízdy modelu SP, které jsou nejlepší ve své třídě, zahrnují tempomat, který vám umožní si při jízdě po dálnici odpočinout. Lze ho nastavit při jízdě rychlostí nejméně 50 km/h a na 4. nebo vyšším rychlostním stupni. Zrušení funkce tempomatu se provádí použitím brzd, spojky nebo plynu, a funkce „Pokračovat“ systém znovu aktivuje a vrátí motocykl na předchozí nastavenou rychlost.

TU_2.jpg

Prémiové plně nastavitelné odpružení

Plně nastavitelná přední vidlice KYB se vyznačuje samostatným tlumením vysokorychlostní i nízkorychlostní komprese, které vám umožní zvolit drobnější nastavení, a 41 mm trubky jsou pokryty vrstvou DLC pro vynikající kluzné vlastnosti a vysoce kvalitní vzhled. Zadní část je opatřena tlumičem Öhlins, aby bylo odpružení modelu MT-09 SP skutečně prvotřídní.

TU_3.jpg

Kompaktní LED světlomet s dvojí funkcí

Kompaktní a přitažlivý LED světlomet s dvojí funkcí zajišťuje silné potkávací a dálkové světlo s vynikajícím rozptylem paprsků s měkkými hranami, které jsou příjemné pro oči. Tento samostatný světlomet dává novému modelu MT-09 SP skutečně osobitý vzhled nové generace a boční obrysová LED světla, stejně jako zadní LED světlo, vytvářejí ikonický tvar písmene Y.

Dostupné v těchto barvách

barva_1

Motor

Typ motoruKapalinou chlazený, 4taktní, 4ventilový, 3 válec, DOHC
Zdvihový objem890 cm³
Maximální výkon87,5 kW (119,0 k) při 10 000 ot./min
Typ spojkymokrá, vícelamelová
Převodovkastálý záběr, 6rychlostní

Rám

RámDiamond
Systém předního odpruženíTeleskopické vidlice
Systém zadního odpruženíkyvná vidlice, (kloubové odpružení)
Přední brzdaHydraulická dvojitá kotoučová Ø 298 mm
Zadní brzdaHydraulická jednoduchá kotoučová Ø 245 mm

Rozměry

Celková délka2090 mm
Celková šířka795 mm
Celková výška1190 mm
Výška sedla825 mm
Rozvor kol1430 mm
Minimální světlá výška140 mm
Kapacita palivové nádrže14 l
Kapacita olejové nádrže3,5 l

 

Pro více informací nás kontaktujte:

Martin Blažek

Martin Blažek

prodejce motocyklů Yamaha, Piaggio

martin.blazek@motocentrum-barth.cz778 716 198
Lucie Pulkrábková

Lucie Pulkrábková

prodejce motocyklů

lucie.pulkrabkova@motocentrum-barth.cz770 180 641

Fotogalerie

g_1
g_2
g_3
g_4

Další materiály ke stažení