Síly působící na temné straně Japonska nikdy nespí. Náš exkluzivní model MT-09 SP je nejnovější stroj kategorie Hyper Naked, který rozšiřuje řadu nejprodávanějších motocyklů značky Yamaha. Dokonalý tříválcový model MT se vyznačuje prémiovou specifikací a závodními barvami. MT-09 SP je vybavený plně nastavitelným zadním tlumičem Öhlins a zážitek z ovládání stroje kategorie Hyper Naked posouvá do jiného světa. Jeho speciální vybavení zahrnuje nastavitelnou vidlici, černé přístroje s černými ovládacími prvky na řídítkách, modrá kola a modře prošívané sedlo. Vysoce výkonný naháč MT-10 SP, inspirovaný barevným provedením Silver Blu Carbon, je trefou do černého. MT-09 SP: Postavte se temnotě.

TU_1.jpg

Zadní tlumič Öhlins a nastavitelná vidlice

Zárukou precizního ovládání modelu MT-09 SP je plně nastavitelný zadní tlumič Öhlins prémiové kvality, který je vybaven dálkovým seřizovačem umožňujícím rychlé a snadné nastavení podvozku. Nastavitelná vidlice zlaté barvy pak umožňuje vyladit tlumení při stlačení a odskoku pro dosažení lepší ovladatelnosti.

TU_2.jpg

Tříválcový motor CP3 o objemu 847 ccm s vysokým točivým momentem

Při jízdě na motocyklu MT-09 SP s tříválcovým motorem CP3 o objemu 847 ccm s klikovým hřídelem crossplane vás uchvátí jeho okamžitý přísun syrového a lineárního točivého momentu, který z něj činí nejzábavnější motocykl této kategorie. Motor se vyznačuje plynulejší, vyladěnou výkonovou charakteristikou a zcela splňuje emisní požadavky EU4.

TU_3.jpg

Hbité ovládání

Tajemství vynikající hbitosti modelu MT-09 SP je použití kompaktního hliníkového rámu a kyvné vidlice využívajících motor CP3 jako nosný prvek. Víceúčelový motocykl kategorie Hyper Naked je díky lehkému podvozku a centralizaci hmotnosti jedním z nejhbitějších strojů ve své třídě.

TU_4.jpg

Agresivní dvojité LED světlomety

MT-09 SP je opatřen sestavou dvojitých světlometů s agresivním designem, které dodávají tomuto nejprodávanějšímu motocyklu řady Hyper Naked drsnější vzhled. Dvojité šikmé světlomety, inspirované vlajkovým modelem MT-10 SP, jsou osazeny čtyřmi LED diodami doplněnými dvojitými obrysovými světly LED.

TU_5.jpg

Nastavitelná vidlice

Model MT-09 SP je vybavený nastavitelnou přední vidlicí, na které lze upravit tlumení při stlačení a odskoku pro každou nohu. Tato konstrukce umožňuje vyladit nastavení předního odpružení, což znamená, že můžete motocykl upravit pro různé hmotnosti jezdce a silniční podmínky.

TU_6.jpg

Systém rychlořazení/anti-hoppingová spojka (A&S)

Systém rychlořazení (QSS) umožňuje plynulejší a rychlejší řazení vyšších převodových stupňů a umožňuje maximální využití syrového, lineárního točivého momentu, kterým model MT-09 SP disponuje. Dynamický stroj řady Hyper Naked je rovněž vybaven anti-hoppingovou spojkou, která zvyšuje stabilitu podvozku při rychlém podřazování před nájezdem do zatáček.

Dostupné v těchto barvách

barva_1

Motor

Typ motoru3 válec, 4taktní, kapalinou chlazený, DOHC, 4ventilový
Zdvihový objem847 cm³
Maximální výkon84.6kW (115PS) @ 10,000 rpm
Typ spojkymokrá, vícelamelová
Převodovkastálý záběr, 6rychlostní

Rám

RámDiamond
Systém předního odpruženíTeleskopické vidlice
Systém zadního odpruženíCoil spring/Gas-hydraulic damper
Přední brzdaHydraulická s dvojitým kotoučem, Ø298 mm
Zadní brzdaHydraulická jednokotoučová, Ø245 mm

Rozměry

Celková délka2075 mm
Celková šířka815 mm
Celková výška1120 mm
Výška sedla820 mm
Rozvor kol1440 mm
Minimální světlá výška135 mm
Kapacita palivové nádrže13 l
Kapacita olejové nádrže3,4 l

 

Barth

Martin Blažek

prodejce motocyklů Yamaha
martin.blazek@motocentrum-barth.cz
778 716 198

Fotogalerie

galerie_1
galerie_2
galerie_3
galerie_4

Další materiály ke stažení