Yamaha MT-09 SP | BARTH GO

Zažijte vzrušující točivý moment motoru CP3 EU5+ o objemu 890 ccm jako nikdy předtím, s vylepšenými jízdními režimy zaměřenými na závodní trať, které lze přizpůsobit různým okruhům nebo podmínkám. Zlatá 41mm přední vidlice KYB s povrchovou úpravou DLC je exkluzivní pro model SP a tvoří pár s plně nastavitelným zadním tlumičem Öhlins, což přináší dosud nejpropracovanější jízdní zážitek na modelu Hyper Naked.

Dosáhněte další úrovně brzdného výkonu díky třmenům Brembo Stylema, které nabízejí přesnější pocit z brzdění od prvního stisknutí páčky. Exkluzivní vzhled inspirovaný modelem R1M a prémiové prvky včetně kyvné vidlice z kartáčovaného hliníku jsou příkladem kvality SP, zatímco nový systém Smart Key představuje nový technologický krok v řadě Hyper Naked.

motor.jpg

Nejnovější motor CP3 EU5+ o objemu 890 ccm

Kapalinou chlazený tříválcový motor je lehký a výkonný a poskytuje vysoký točivý moment při nízkých otáčkách. Akustická harmonie, která vzniká kombinací indukčního zvuku a zvuku výfuku, dodává motoru CP3 jeho rozpoznatelný řev, který umocňuje pocit zrychlení. Vstřikovače paliva mají vyšší účinnost a optimalizované převodové poměry a zdokonalená asistenční antihoppingová kluzná spojka (A&S) odpovídají vysokému výkonu motoru.

aktivní.jpg

Aktivnější jízdní poloha

Model MT-09 SP je proslulý svou obratností a stabilitou, které jsou umocněny propracovanou ergonomií, díky níž se jezdec cítí se strojem v souladu a která nabízí větší volnost pohybu pro různé styly jízdy. Za tímto účelem je nyní poloha řídítek nižší a nabízí dvě nastavitelné polohy, přičemž nově navržené stupačky jsou rovněž nastavitelné. Nové dvoudílné sedlo ještě více umocňuje pocit volnosti při jízdě.

displej.jpg

Nový plně barevný 5palcový TFT displej s konektivitou a navigací

Plně barevné 5palcové TFT přístroje nabízejí možnost výběru z pěti různých motivů včetně motivu TRACK specifického pro model SP, které vyhoví vašim individuálním požadavkům a různým jízdním situacím a mezi kterými můžete přepínat pomocí zcela nových přepínačů na řídítkách. Prostřednictvím aplikace MyRide můžete také propojit svůj chytrý telefon s novou TFT obrazovkou, abyste mohli přijímat oznámení o zprávách a hovorech a poslouchat hudbu*. Prostřednictvím bezplatné aplikace Garmin StreetCross je k dispozici také kompletní mapová navigace, která vám usnadní každou cestu. *Vyžaduje náhlavní soupravu Bluetooth propojenou se strojem MT-09 SP. Náhlavní souprava není součástí dodávky.

smart key.jpg

Systém zapalování Smart Key

Díky dalšímu technologickému pokroku se MT-09 SP stává prvním modelem Hyper Naked, který je vybaven systémem Smart Key společnosti Yamaha. Motor se spouští stisknutím a otočením nově navrženého spínače, pokud je chytrý klíč v daném dosahu, například ve vaší kapse. Zcela nový spínač také umožňuje uzamknout a odemknout víčko palivové nádrže, což dále zjednodušuje jízdní zkušenost.

odpružení.jpg

Exkluzivní plně nastavitelné systémy odpružení

Exkluzivní prémiové odpružení SP přináší do třídy Hyper Naked ovladatelnost a přesnost na úrovni Supersportu. 41mm vidlice KYB s povrchovou úpravou DLC a zadní tlumič Öhlins mají vyšší tuhost pružiny, což zajišťuje vynikající stabilitu při svižnější sportovní jízdě. Jejich nastavení můžete jemně doladit tak, aby vyhovovalo nejrůznějším jízdním situacím. Vidlice má plně nastavitelné předpětí a tlumení odskoku a komprese, zatímco tlumič Öhlins je vybaven dálkovým regulátorem předpětí, který umožňuje rychlé a snadné změny.

nouzové.jpg

Nové intuitivní ovládání, funkce směrových světel a signalizace nouzového zastavení (ESS)

Integrované nové spínače na řídítkách umožňují ovládat širší škálu funkcí modelu MT-09 SP včetně připojení k chytrému telefonu, navigace a jízdních režimů a také prozkoumávat další možnosti nabídek. Intuitivní nové funkce směrových světel dále zlepšují jízdní zážitek. Jemné cvaknutí spínačem směrových světel způsobí trojnásobné bliknutí směrových světel při změně jízdního pruhu, zatímco při plném cvaknutí se rozsvítí nepřetržitě. Směrová světla se také sama vypnou po uplynutí 15 sekund a ujetí více než 150 metrů. Nová signalizace nouzového zastavení (ESS) také zapne výstražná světla, když systém rozpozná náhlé brzdění.

Dostupné v těchto barvách

Katalog barevné varianty - OSTATNÍ

Motor

Typ motoru4taktní, Kapalinou chlazený, DOHC, 4ventilový, In-Line Three-Cylinder
Zdvihový objem890 ccm
Maximální výkon87,5 kW (119,0 k) při 10 000 ot./min 
Typ spojkyMokrá, vícelamelová
PřevodovkaStálý záběr, 6rychlostní

Rám

RámDiamond
Systém předního odpruženíTeleskopická vidlice
Systém zadního odpruženíKyvná vidlice, kloubové odpružení
Přední brzdaHydraulická s dvojitým kotoučem, Ø298 mm
Zadní brzdaHydraulická jednoduchá kotoučová, Ø245 mm

Rozměry

Celková délka2 090 mm
Celková šířka820 mm
Celková výška1 145 mm
Výška sedla825 mm
Rozvor kol1 430 mm
Minimální světlá výška140 mm
Kapacita palivové nádrže14 l
Mokrá hmotnost včetně náplní194 kg

Dostupné také ve variantě 35 kW, kterou lze řídit s řidičským oprávněním typu A2.

Pro více informací nás kontaktujte:

Martin Blažek

Martin Blažek

prodejce motocyklů

martin.blazek@motocentrum-barth.cz778 716 198
Lucie Pulkrábková

Lucie Pulkrábková

prodejce motocyklů

lucie.pulkrabkova@motocentrum-barth.cz770 180 641

Fotogalerie

2024_YAM_MT09DX_EU_BWM2_ACT_004_03_preview
2024_YAM_MT09DX_EU_BWM2_ACT_001_03_preview
2024_YAM_MT09DX_EU_BWM2_ACT_005_03_preview
2024_YAM_MT09DX_EU_BWM2_ACT_002_03_preview
2024_YAM_MT09DX_EU_BWM2_ACT_010_03_preview
2024_YAM_MT09DX_EU_BWM2_STA_009_03_preview
2024_YAM_MT09DX_EU_BWM2_ACT_008_03_preview
2024_YAM_MT09DX_EU_BWM2_ACT_007_03_preview

Další materiály ke stažení