Yamaha MT-10 | BARTH GO

Král řady MT vyžaduje naprostý respekt a první, co upoutá vaši pozornost, je nová kompaktní sestava světlometu a upravená nádrž, které podtrhují výjimečnou mechanickou krásu modelu MT-10. Jakmile uslyšíte hluboký zvuk sání motoru CP4 o objemu 998 ccm, budete vědět, že tenhle motocykl je pro vás ten pravý.

Hluboko v lehkém šasi Deltabox je ukrytá nejdokonalejší sada elektronických pomocníků jezdce, která je navržená tak, aby vám poskytla nejvyšší stupeň ovladatelnosti. Díky nastavitelným vyspělým systémům, které řídí trakci, prokluzování kol, zvedání předního kola, brzdění motorem a brzdění, můžete svůj motocykl MT-10 nastavit přesně tak, jak si přejete.

tu1.jpg

Radiální brzdová pumpa Brembo

Díky systému odvozenému od modelu R1 se dvěma plovoucími 320mm kotouči a čtyřpístkovými radiálně upevněnými třmeny je motocykl MT-10 vybaven nejsofistikovanějším brzdovým paketem montovaným do všech sériových strojů Yamaha. Nový model je vybavený radiálním hlavním brzdovým válcem Brembo, který zajišťuje ještě přesnější citlivost a ovladatelnost a poskytuje maximální brzdný výkon.

tu2.jpg

Nejnovější evoluce designu MT

Nejnovější model MT-10 si zachovává syrový a děsivý charakter všech modelů Yamaha Hyper Naked, ale zároveň získává zcela nový vzhled, který se soustředí na mechanickou krásu motocyklu a odstraňuje všechny zbytečné prvky kapotáže. Nová kompaktní dvojitá sestava LED světlometu a velké sací kanály působí mohutným a dominantním dojmem – a minimální přední převis upevňuje brutální dojem a mechanicky zaměřený vzhled motocyklu.

tu3.jpg

Titanový výfukový systém

Jakmile stisknete tlačítko startéru, uslyšíte a pocítíte jedinečný zvuk, který vydává speciálně vyladěný titanový tlumič výfuku a výfukové potrubí. Spolu s vyladěným systémem sání využívá nerovnoměrné sekvence zapalování motoru s klikovým hřídelem crossplane k vytvoření jedinečného a vzrušujícího tónu výfuku, který nezní jako u žádného jiného motocyklu.

Dostupné v těchto barvách

b1
b2
b3

Motor

Typ motoruEURO5, 4taktní, Kapalinou chlazený, 4válcový, DOHC
Zdvihový objem998 cm³
Maximální výkon122,0 kW (165,9 k) při 11 500 ot./min
Typ spojkymokrá, vícelamelová
Převodovkastálý záběr, 6rychlostní

Rám

RámDiamond
Systém předního odpruženíTeleskopické vidlice, Ø43mm
Systém zadního odpruženíkyvná vidlice, (kloubové odpružení)
Přední brzdaHydraulická s dvojitým kotoučem, Ø320 mm
Zadní brzdaHydraulická jednokotoučová, Ø220 mm

Rozměry

Celková délka2100 mm
Celková šířka800 mm
Celková výška1 165 mm
Výška sedla835 mm
Rozvor kol1405 mm
Minimální světlá výška135 mm
Kapacita palivové nádrže17 l
Kapacita olejové nádrže4,9 l

 

Pro více informací nás kontaktujte:

Martin Blažek

Martin Blažek

prodejce motocyklů Yamaha, Piaggio

martin.blazek@motocentrum-barth.cz778 716 198
Lucie Pulkrábková

Lucie Pulkrábková

prodejce motocyklů

lucie.pulkrabkova@motocentrum-barth.cz770 180 641

Fotogalerie

g1
g2
g3
úvodní

Další materiály ke stažení