Yamaha Neo's | BARTH GO

Společnost Yamaha vyvíjí a vyrábí elektrická vozidla již tři desetiletí a je vnímána jako jeden z nejuznávanějších výrobců vysoce kvalitních skútrů na světě, takže si můžete být jisti, že nový stylový skútr NEO’s přináší atraktivní design, nejnovější technologie a prvotřídní spolehlivost.

Tento pohodlný, obratný a snadno ovladatelný skútr nové generace je napájen lithium-iontovým akumulátorem a poháněn elektromotorem umístěným v náboji, který vám zajistí silnou a kontrolovatelnou akceleraci – ale s nulovými emisemi a mimořádně tichou jízdou! NEO’s: Jezděte chytře.

motor.jpg

Elektromotor s přímým pohonem namontovaný v náboji

Pro maximální účinnost je NEO’s vybaven pohonnou jednotkou nejnovější generace se vzduchem chlazeným bezuhlíkovým elektromotorem umístěným v náboji zadního kola. Tato kompaktní konstrukce s přímým pohonem eliminuje potřebu převodů nebo řemenů a zajišťuje kultivovaný chod, silnou akceleraci a mimořádně tichý provoz.

baterie.jpg

Vyjímatelný lithium-iontový akumulátor Yamaha

NEO’s je dodáván s jedním lithium-iontovým akumulátorem 50,4 V / 19,2 Ah s vysokou hustotou, který umožňuje dojezd 37 km* – dojezd lze prodloužit dokoupením druhého akumulátoru. Akumulátor o hmotnosti 8 kg, který je umístěn pod dvojitým sedlem, aby byla snadno přístupný, je navržen tak, aby si zachoval vysokou úroveň účinnosti po dobu 1000 cyklů / 10 000 km. Nabíjení lze provádět s akumulátory namontovanými ve skútru nebo po jejich vyjmutí. (*Testováno podle třídy WMTC 1 v režimu STD, plně nabitý akumulátor při teplotě 25 °C.)

kapotáž.jpg

Jednoduchý, kompaktní a univerzální styl

Kapotáž, inspirovaná designovým jazykem původního modelu NEO’s se spalovacím motorem, přináší měkké oblé tvary, které dodávají elektrickému modelu NEO’s elegantní, sportovní a osobitý vzhled s univerzální přitažlivostí. Čisté linie a minimální přední a zadní převis podtrhují kompaktní kapotáž tohoto skútru s nulovými emisemi a prostorná oblast nášlapů je lemovaná gumovými lištami, které pomáhají chránit před drobnými nárazy a škrábanci.

lcd.jpg

Stylové a snadno čitelné LCD přístroje

Kompaktní přístroje LCD vám poskytnou širokou škálu informací, takže budete mít neustále přehled. Můžete sledovat úroveň nabití hlavního a volitelného druhého akumulátoru a kontrolovat příchozí hovory a zprávy z chytrého telefonu. Kontrolka CHOD potvrzuje, že je NEO’s připraven k jízdě – a ikona želvy ukazuje, že je výkon omezen, aby se šetřila životnost akumulátoru.

ticho.jpg

Velmi tichý chod

NEO’s vám nabízí mnoho výhod, včetně nízkých provozních nákladů, snadného používání a možnosti přístupu do rostoucího počtu zón s velmi nízkými a nulovými emisemi v evropských městech. Je to také jeden z nejtišších způsobů cestování a při oficiálních testech bylo u tohoto nového elektrického skútru Yamaha naměřeno pouhých 55 dB ze 7 metrů – ve srovnání se 71 dB u jeho spalovacího ekvivalentu o objemu 50 ccm.

prostor.jpg

Úložný prostor pod sedlem pro otevřenou helmu

S jedním namontovaným akumulátorem poskytuje prostor pod sedlem 27 litrů úložného prostoru, který pojme jednu otevřenou helmu nebo boty a tělocvičné náčiní. A pokud se rozhodnete použít druhý volitelný akumulátor, stále vám zůstane dostatek místa na přepravu pláštěnky nebo jiných osobních věcí.

Dostupné v těchto barvách

Katalog barevné varianty - OSTATNÍ (2)
Katalog barevné varianty - OSTATNÍ
Katalog barevné varianty - OSTATNÍ (1)

Motor

Typ elektromotoru3fázový synchronní motor s buzením
Typ akumulátoruLithium-iontový
Maximální výkon2,5 kW (3,4 k) / 400 ot./min
Dojezd37 km

Rám

Systém předního odpruženíTeleskopická vidlice
Systém zadního odpruženíKyvná vidlice
Přední brzdaHydraulická jednoduchá kotoučová brzda
Zadní brzdaMechanická bubnová brzda s náběžnou i úběžnou čelistí

Rozměry

Celková délka1 875 mm
Celková šířka695 mm
Celková výška1 120 mm
Výška sedla795 mm
Rozvor kol1 305 mm
Minimální světlá výška135 mm
Hmotnost motocyklu90 kg

Motocykl lze řídit s řidičským oprávněním skupiny AM.

Pro více informací nás kontaktujte:

Martin Blažek

Martin Blažek

prodejce motocyklů

martin.blazek@motocentrum-barth.cz778 716 198
Lucie Pulkrábková

Lucie Pulkrábková

prodejce motocyklů

lucie.pulkrabkova@motocentrum-barth.cz770 180 641

Fotogalerie a video

2023_YAM_EJE025_EU_SMY_ACT_010_03_preview
2023_YAM_EJE025_EU_SMY_ACT_009_03_preview
2023_YAM_EJE025_EU_SMY_ACT_011_03_preview
2023_YAM_EJE025_EU_SMY_STA_024_03_preview
2023_YAM_EJE025_EU_SMY_ACT_012_03_preview
2023_YAM_EJE025_EU_SMY_ACT_019_03_preview
2023_YAM_EJE025_EU_SMY_ACT_018_03_preview
2023_YAM_EJE025_EU_SMY_STA_020_03_preview

Další materiály ke stažení