Yamaha NIKEN GT | BARTH GO

Nyní Yamaha přenáší tuto troufalou neotřelou koncepci do nové oblasti. Tak vznikl model NIKEN GT. Tento špičkový sportovně cestovní motocykl se zvýšenou ochranou proti větru díky vyššímu štítu a s pohodlným sedlem, bočními kufry, vyhřívání rukojetí a dalšími prvky vám poskytují schopnost zvládnout i ty nejnáročnější silniční podmínky, a přitom zůstat v pohodlí v nepříznivém počasí. Tato nová generace sportovně cestovního motocyklu se hodí na klikaté silnice, cesty na dlouhé vzdálenosti nebo víkendové výlety a vždy vám zaručí špičkové pohodlí s prvotřídním ovládáním a maximální zábavu v každém ročním období.

LCD ZZ.jpg

Kompaktní přístrojový LCD panel

Jako jezdec si na stroji NIKEN GT vychutnáte jedinečný výhled. Široká přední kapotáž podtrhuje celkový pocit jistoty a stability. Futuristický vzhled dotváří kompaktní přístroje s bílým LCD displejem na černém pozadí, s vynikající čitelností během dne. 

Rám ZZ.jpg

Hybridní rám

K dosažení hbitosti sportovního motocyklu spolu s cestovním komfortem doprovázenými sebejistými jízdními vlastnostmi v zatáčkách byl použit speciálně vyvinutý hybridní rám. Na hlavu řízení z ocelového odlitku navazuje pomocí ocelových trubek část s čepem kyvné vidlice z hliníkového odlitku. Celek pak poskytuje požadovanou míru pevnosti, tuhosti i pružnosti přesně tam, kde je třeba.

Náklon ZZ.jpg

Velký úhel náklonu 45 stupňů

Technicky vyspělá přední část je vybavená dvěma 15palcovými koly se speciálně vyvinutými pneumatikami 120/70R15, které se vyznačují velkou mírou přilnavosti poskytující jistější pocit při brzdění a zatáčení – po celý rok. Společně s rozchodem 410 mm umožňuje tato propracovaná konstrukce přední části vícekolového podvozku LMW náklon ve velkém úhlu až 45 stupňů, a dokáže vám tak nabídnout výjimečný projev v zatáčkách.

Dostupné v těchto barvách

BARVA_1
Modrá2
Šedá2

Motor

Typ motoru3 válec, 4taktní, kapalinou chlazený, DOHC, 4ventilový
Zdvihový objem847 cm³
Maximální výkon84.6kW (115.0PS) @ 10,000 rpm
Převodovkastálý záběr, 6rychlostní

Rám

RámDiamond
Systém předního odpruženíDva upside down teleskopické tlumiče
Systém zadního odpružení(kloubové odpružení)
Přední brzdaDvojité hydraulické brzdy, Ø298 mm
Zadní brzdaHydraulická jednokotoučová, Ø282 mm

Rozměry

Celková délka2,150 mm
Celková šířka885 mm
Celková výška1,250 mm
Výška sedla820 mm
Rozvor kol1,510 mm
Minimální světlá výška150 mm
Kapacita palivové nádrže18 l
Kapacita olejové nádrže3,4 l

 

Pro více informací nás kontaktujte:

Martin Blažek

Martin Blažek

prodejce motocyklů Yamaha, Piaggio

martin.blazek@motocentrum-barth.cz778 716 198
Lucie Pulkrábková

Lucie Pulkrábková

prodejce motocyklů

lucie.pulkrabkova@motocentrum-barth.cz770 180 641

Fotogalerie a video

4
1
2
3