Yamaha NMAX 125 | BARTH GO

Tento městský dopravní prostředek je speciálně navržen tak, aby poskytoval větší potěšení z jízdy, sportovní výkony i úsporu paliva. Jeho kompaktní kapotáž přináší vám i vašemu spolujezdci obratnost potřebnou při jízdě přeplněnými ulicemi. A díky výkonnému čtyřtaktnímu motoru Blue Core o objemu 125 ccm splňujícímu emisní normu EU4 nabízí model NMAX skvělé zrychlení a nízkou spotřebou paliva.

Sportovní městský skútr s dynamickým vzhledem a špičkovými technickými parametry – včetně systému ABS – přináší prvotřídní design do kategorie základních dopravních prostředků kubatury 125 ccm. Yamaha NMAX: Dopravní prostředek, který změní váš život.

TU_1.jpg

Sportovní lehký podvozek

Model NMAX disponuje neuvěřitelně pevným, lehkým trubkovým rámem navrženým pro zajištění sportovní jízdy a stabilního ovládání se snadnou manévrovatelností. Systém zadního odpružení s dvojitými tlumiči, teleskopická pření vidlice s plynulým odpružením a podvozek špičkových parametrů zajišťují vám i vašemu spolujezdci skvělý jízdní komfort za všech podmínek.

TU_2.jpg

ABS v základní výbavě s kotoučovými brzdami o průměru 230 mm

NMAX je prvním skútrem ve své třídě se systémem ABS v základní výbavě, čímž podtrhuje svou pozici špičkového modelu základní úrovně ideálního pro nové i zkušenější jezdce. Kotoučová 230mm brzda na předním i zadním kole vám dodá pocit jistoty a naprosté kontroly.

TU_3.jpg

LED světla a přístrojový LCD panel

Dynamická přední část modelu NMAX podtrhuje jeho sportovní charakter a nabízí dvojitý přední LED světlomet při použití režimu potkávacích světel, zatímco třetí středové světlo se aktivuje v režimu dálkových světel. Vzadu se nachází stylové brzdové LED světlo. Přístrojový LCD panel tohoto skútru zdůrazňuje jeho špičkové technické parametry.

Dostupné v těchto barvách

barva_1
barva_2
barva_3

Motor

Typ motoruJednoválec, 4taktní, kapalinou chlazený, SOHC, 4ventilový
Zdvihový objem125 ccm
Maximální výkon9.0 kW @ 7,500 ot/min
PřevodovkaAutomatická s variátorem

Rám

Systém předního odpruženíTeleskopická vidlice
Systém zadního odpruženíKyvná vidlice
Přední brzdaHydraulická kotoučová, Ø230 mm
Zadní brzdaHydraulická jednokotoučová, Ø230 mm

Rozměry

Celková délka1,955 mm
Celková šířka740 mm
Celková výška1,115 mm
Výška sedla765 mm
Rozvor kol1,350 mm
Minimální světlá výška135 mm
Kapacita palivové nádrže6,6 l

Motocykl lze řídit s řidičským oprávněním skupiny A1.

Barth

Martin Blažek

prodejce motocyklů Yamaha
martin.blazek@motocentrum-barth.cz
778 716 198

Fotogalerie a video

galerie_1
Galerie_2
Galerie_3
Galerie_4