NMAX 155 nabízí přesně tu zábavnost a hbitost, jakou od lehkého skútru čekáte – s bonusem rychlé akcelerace a větší maximální rychlosti, kterou mu zajišťuje jeho výkonnější motor o objemu 155 ccm! Uvolněná jízdní pozice a dlouhé dvojité sedlo vám zajistí pohodlné cestování do práce nebo do školy. Stylová kapotáž řady MAX disponující třemi výkonnými LED světlomety a elegantní zadní částí podtrhuje prémiový design a vysokou kvalitu zpracování modelu NMAX 155. Výkonná přední a zadní kotoučová brzda je standardně vybavena systémem ABS.

Podvozek ZZ.jpg

Sportovní, lehký podvozek

Model NMAX 155 disponuje neuvěřitelně pevným, lehkým trubkovým rámem zajišťujícím sportovní jízdu a stabilní ovládání se snadnou manévrovatelností. Systém zadního odpružení s dvojitými tlumiči, teleskopická přední vidlice s plynulým odpružením a podvozek špičkových parametrů zajišťují vám i vašemu spolujezdci skvělý jízdní komfort za všech podmínek.

Design ZZ.jpg

Dynamický a sportovní design kapotáže

Sportovní vzhled a špičkový design elegantní kapotáže nezapře výrazný vliv našich sportovních skútrů. Dokonale integrovaná zadní část dodává modelu NMAX 155 sportovní a kultivovaný vzhled, motiv bumerangu na bocích společně se středovým tunelem se pak výrazně hlásí k odkazu řady Yamaha MAX.

Sedlo ZZ.jpg

Kompaktní a přesto prostorný

Kompaktní model NMAX 155 zaparkujete i v tom nejtěsnějším místě. A ačkoli je na pohled malý, jeho interiér je překvapivě prostorný – s dostatkem místa pro nohy jezdce a spoustou prostoru pro vašeho spolujezdce. Dlouhé stupňovité dvojité sedlo bylo navrženo pro zajištění vysoké úrovně pohodlí – navíc obsahuje úložný prostor pro integrální helmu.

Dostupné v těchto barvách

Černá
Bílá
barva_3

Motor

Typ motoruJednoválec, 4taktní, kapalinou chlazený, SOHC, 4ventilový
Zdvihový objem155 ccm
Maximální výkon11.1 kW @ 8,000 ot/min
PřevodovkaAutomatická s variátorem

Rám

Systém předního odpruženíTeleskopická vidlice
Systém zadního odpruženíKyvná vidlice
Přední brzdaHydraulická kotoučová, Ø230 mm
Zadní brzdaHydraulická jednokotoučová, Ø230 mm

Rozměry

Celková délka1,955 mm
Celková šířka740 mm
Celková výška1,115 mm
Výška sedla765 mm
Rozvor kol1,350 mm
Minimální světlá výška135 mm
Kapacita palivové nádrže6,6 l

Motocykl lze řídit s řidičským oprávněním skupiny A2.

Barth

Martin Blažek

prodejce motocyklů Yamaha
martin.blazek@motocentrum-barth.cz
778 716 198

Fotogalerie a video

1
2
3
4