Yamaha TMAX | BARTH GO

Je vybavený připojenými přístroji s nejlepšími parametry, jaké kdy byly na skútru Yamaha k dispozici. Nejlepší 7palcový plnobarevný TFT displej ve své třídě vám dává na výběr ze tří stylů zobrazení – a prostřednictvím aplikace MyRide společnosti Yamaha máte přístup k připojení MyRide – Link, které umožňuje propojení se skútrem TMAX, přístup k hudbě, počasí, oznámením a dalším informacím z chytrého telefonu. A díky navigaci Garmin s kompletními mapami* se všude dostanete rychleji a snadněji. (* Navigace Garmin s kompletními mapami vyžaduje smlouvu o předplatném a není nabízena ve všech zemích. Některé navigační funkce nejsou dostupné ve všech zemích, dostupnost si ověřte u společnosti Garmin.)

Díky kompaktní a sportovní kapotáži s radikální tváří je TMAX nejdynamičtějším a nejpropracovanějším sportovním skútrem, jaký kdy společnost Yamaha vyrobila. Aerodynamický přední blatník a štíhlejší dvojité projektorové světlomety dodávají tomuto technicky vyspělému stroji vzhled inspirovaný supersportem – a přepracovaná ergonomie umožňuje nejpohodlnější pohyb. Výkonný motor o objemu 560 ccm s výkonem 35 kW a mimořádně plynulá převodovka CVT vám poskytnou výkon motocyklu a pohodlí skútru.

motor.jpg

Výkonný motor o objemu 560 ccm

Výkonný motor o objemu 560 ccm má jedinečnou a kompaktní konstrukci, která využívá 360stupňovou kliku s horizontálně protiběžným vyvažováním pístů pro mimořádně sportovní výkon spolu s vysoce účinným systémem pohonu CVT umožňující dokonale kultivovaný chod. Pečlivě navržené systémy sání a výfuku vytvářejí hluboký a čistý „laděný“ zvuk, který je charakteristický pro TMAX, a ještě umocňují vaše vzrušení z jízdy!

světla.jpg

Projektorové světlomety, integrovaná směrová světla

Stačí se podívat na jeho tvář a je vám jasné, že tohle může být jedině TMAX! Jeho štíhlejší dvojité světlomety s integrovanými směrovými světly působí agresivnějším dojmem, zatímco design projektoru s monofokální čočkou vytváří silný paprsek. Dynamický vzhled tohoto ikonického sportovního skútru podtrhují zcela nová zadní světla ve tvaru písmene T s integrovanými směrovými světly.

tft.jpg

Připojený TFT displej, navigace s kompletními mapami

Propracovaný a plně kompatibilní plnobarevný 7palcový TFT displej, který se ovládá jednoduchým joystickem, nabízí výběr ze tří stylů zobrazení. Prostřednictvím aplikace Yamaha MyRide můžete přistupovat k připojení MyRide – Link, které umožňuje spojení se strojem a přístup k hudbě, počasí, hovorům** a oznámením z chytrého telefonu. Navigace Garmin s kompletními mapami* vám usnadní každou cestu – texty se mohou zobrazovat i při zaparkování vašeho stroje TMAX. (* Navigace Garmin s kompletními mapami vyžaduje smlouvu o předplatném a není nabízena ve všech zemích. Některé navigační funkce nejsou dostupné ve všech zemích, dostupnost si ověřte u společnosti Garmin. ** Vyžaduje náhlavní soupravu Bluetooth propojenou se strojem TMAX. Náhlavní souprava není součástí dodávky.)

stojan.jpg

Hlavní stojan uzamykatelný proti krádeži

TMAX je nejžádanější sportovní skútr v Evropě a pro větší bezpečnost a klid duše je vybaven uzamykatelným středovým stojanem, který zabraňuje manipulaci neoprávněnou osobou. Až budete připraveni k jízdě, stačí stojan uvolnit elektronicky pomocí klíče Smart Key.

key.jpg

Bezklíčový přístup a zapalování Smart Key

S klíčem Smart Key v kapse je používání vašeho modelu TMAX velmi pohodlné. Dvoutlačítkový hlavní vypínač se používá jednodušeji než kdykoli předtím. Tato bezklíčová technologie umožňuje snadno a rychle nastartovat motor, odemknout sedlo a odemknout středový stojan – a dokonce můžete odemknout i stylové zapuštěné víčko palivové nádrže v aerodynamickém stylu.

prostor.jpg

Velký úložný prostor

Velký úložný prostor pod sedlem se snadným přístupem bez použití klíče pojme jednu integrální přilbu, když stojíte na parkovišti. A když jste na cestách, je to ideální prostor odolný proti povětrnostním vlivům pro bezpečnou přepravu aktovky, notebooku nebo sportovní výbavy. Pro vaše pohodlí je vybaven automatickým vnitřním osvětlením.

Dostupné v těchto barvách

Katalog barevné varianty - OSTATNÍ
Katalog barevné varianty - OSTATNÍ (1)

Motor

Typ motoruKapalinou chlazený, Parallel twin-cylinder, DOHC, 4taktní, 4ventilový,
Zdvihový objem562 ccm
Maximální výkon35,0 kW při 7500 ot./min 
PřevodovkaAutomatická s variátorem

Rám

Systém předního odpruženíTeleskopická vidlice
Systém zadního odpruženíKyvná vidlice
Přední brzdaDvojitá hydraulická kotoučová brzda Ø 267 mm
Zadní brzdaJednoduchá hydraulická kotoučová brzda Ø 282 mm

Rozměry

Celková délka2 195 mm
Celková šířka780 mm
Celková výška1 415 mm – 1 470 mm (s nastavitelným štítem)
Výška sedla800 mm
Rozvor kol1 575 mm
Minimální světlá výška135 mm
Kapacita palivové nádrže15 l
Mokrá hmotnost218 kg

Motocykl lze řídit s řidičským oprávněním skupiny A2.

Pro více informací nás kontaktujte:

Martin Blažek

Martin Blažek

prodejce motocyklů

martin.blazek@motocentrum-barth.cz778 716 198
Lucie Pulkrábková

Lucie Pulkrábková

prodejce motocyklů

lucie.pulkrabkova@motocentrum-barth.cz770 180 641

Fotogalerie a video

2024_YAM_XP500A_EU_MBL2_STA_004_03_preview
2024_YAM_XP500A_EU_MBL2_ACT_003_03_preview
2024_YAM_XP500A_EU_MBL2_STA_001_03_preview
2024_YAM_XP500A_EU_MBL2_ACT_004_03_preview
2024_YAM_XP500A_EU_MBL2_STA_005_03_preview
2024_YAM_XP500A_EU_MBL2_ACT_001_03_preview
2024_YAM_XP500A_EU_MBL2_STA_002_03_preview
2024_YAM_XP500A_EU_MBL2_ACT_008_03_preview

Další materiály ke stažení