Yamaha TMAX

TMAX

TMAX má motocyklové geny a představuje dokonalý sportovní skútr, jenž díky svému výkonu vytvoří z každé jízdy nezapomenutelný zážitek. Tento vysoce výkonný maxiskútr, který si pořídilo už přes 250 000 spokojených majitelů, je jedním z nejikoničtějších modelů, jaký kdy společnost Yamaha vyrobila. Jde o prémiový sportovní skútr poháněný motorem o objemu 530 ccm s vysokým točivým momentem. Je postaven na lehkém rámu motocyklového typu, a je tak předurčen být vždy o krok před ostatními řidiči na dálnicích i ve městě. Charismatická přední část modelu TMAX, kterou charakterizují dva zešikmené LED světlomety a dynamická kapotáž, nezapře inspiraci sportovními motocykly Yamaha – a celá řada důmyslných elektronických funkcí vám zajistí dokonalou ovladatelnost za různých podmínek.

TU_1.jpg

Výkonnější motor o objemu 560 ccm splňující normu EU5

Nový TMAX je rychlejší, sportovnější a dynamičtější díky většímu motoru o objemu 560 ccm splňujícímu požadavky EU5, který funguje, vypadá a zní lépe než kdykoli předtím. S více než o 6 % vyšším točivým momentem zažijete ještě rychlejší zrychlení – a díky speciálnímu vyvažovacímu mechanismu je tento lehký dvouválcový motor jedním z nejkultivovanějších a nejkompaktnějších ve své kategorii.

TU_2.jpg

Lehký hliníkový rám

TMAX je vybaven podvozkem motocyklového typu s lehkým hliníkovým rámem s dvojitým nosníkem a dlouhou kyvnou vidlicí. Motor o objemu 560 ccm je namontován přímo do rámu a poskytuje vysokou úroveň tuhosti podvozku pro přesnou a agilní ovladatelnost. Nic nepřináší tak dobrý pocit, jako když jedete po dálnici nebo křižujete město.

TU_3.jpg

Přístrojový panel Monotone TFT

Nový TMAX je vybaven víceúčelovým přístrojovým panelem s vysoce kvalitním černobílým displejem TFT, rychloměrem na levé straně a otáčkoměrem na pravé straně. Středový displej obsahuje počitadlo kilometrů, dvě denní počitadla kilometrů, údaj o aktuální a průměrné spotřebě paliva, údaj o venkovní teplotě a také kontrolky různých funkcí, jako například D-MODE, ABS nebo TCS.

Dostupné v těchto barvách

barva_1
barva_2

Motor

Typ motorukapalinou chlazený, 4taktní, 4ventilový, DOHC, Parallel twin-cylinder
Zdvihový objem562 ccm
Maximální výkon35,0 kW při 7.500 ot./min
Převodovkaautomatická s variátorem

Rám

Systém předního odpruženíteleskopická vidlice
Systém zadního odpruženíkyvná vidlice
Přední brzdaDvojitá hydraulická kotoučová brzda Ø 267 mm
Zadní brzdaJednoduchá hydraulická kotoučová brzda Ø 282 mm

Rozměry

Celková délka2200 mm
Celková šířka765 mm
Celková výška1.420 mm – 1.555 mm (s nastavitelným štítem)
Výška sedla800 mm
Rozvor kol1.575 mm
Minimální světlá výška125 mm
Kapacita palivové nádrže15 l

Motocykl lze řídit s řidičským oprávněním skupiny A2.

Pro více informací nás kontaktujte:

Martin Blažek

Martin Blažek

vedoucí Motocentrum

martin.blazek@motocentrum-barth.cz778 716 198
Lucie Pulkrábková

Lucie Pulkrábková

prodejce motocyklů

lucie.pulkrabkova@motocentrum-barth.cz770 180 641

Fotogalerie a video

galerie_1
galerie_2
galerie_3
galerie_4