Yamaha TMAX | BARTH GO

Je vybavený připojenými přístroji s nejlepšími parametry, jaké kdy byly na skútru Yamaha k dispozici. Nejlepší 7palcový plnobarevný TFT displej ve své třídě vám dává na výběr ze tří stylů zobrazení – a prostřednictvím aplikace MyRide společnosti Yamaha máte přístup k připojení MyRide – Link, které umožňuje propojení se skútrem TMAX, přístup k hudbě, počasí, oznámením a dalším informacím z chytrého telefonu. A díky navigaci Garmin s kompletními mapami* se všude dostanete rychleji a snadněji. (* Navigace Garmin s kompletními mapami vyžaduje smlouvu o předplatném a není nabízena ve všech zemích. Některé navigační funkce nejsou dostupné ve všech zemích, dostupnost si ověřte u společnosti Garmin.)

Díky nové kompaktní a sportovní kapotáži s radikálně novou tváří je TMAX nejdynamičtějším a nejpropracovanějším sportovním skútrem, jaký kdy společnost Yamaha vyrobila. Nový aerodynamický přední blatník a štíhlejší dvojité projektorové světlomety dodávají tomuto technicky vyspělému stroji vzhled inspirovaný supersportem – a přepracovaná ergonomie umožňuje nejpohodlnější pohyb. Výkonný motor EURO5 o objemu 560 ccm s výkonem 35 kW a mimořádně plynulá převodovka CVT vám poskytnou výkon motocyklu a pohodlí skútru.

TU1.jpg

Nový připojený TFT displej, navigace s kompletními mapami

Propracovaný nový připojený plnobarevný 7palcový TFT displej, který se ovládá jednoduchým joystickem, nabízí výběr ze tří stylů zobrazení. Prostřednictvím aplikace Yamaha MyRide můžete přistupovat k připojení MyRide – Link, které umožňuje spojení se strojem a přístup k hudbě, počasí, hovorům** a oznámením z chytrého telefonu. Navigace Garmin s kompletními mapami* vám usnadní každou cestu – texty se mohou zobrazovat i při zaparkování vašeho stroje TMAX. (* Navigace Garmin s kompletními mapami vyžaduje smlouvu o předplatném a není nabízena ve všech zemích. Některé navigační funkce nejsou dostupné ve všech zemích, dostupnost si ověřte u společnosti Garmin. ** Vyžaduje náhlavní soupravu Bluetooth propojenou se strojem TMAX. Náhlavní souprava není součástí dodávky.)

TU2.jpg

Výkonný motor EURO5 o objemu 560 ccm

Výkonný motor EURO5 o objemu 560 ccm má jedinečnou a kompaktní konstrukci, která využívá 360stupňovou kliku s horizontálně protiběžným vyvažováním pístů pro mimořádně sportovní výkon spolu s vysoce účinným systémem pohonu CVT umožňující dokonale kultivovaný chod. Pečlivě navržené systémy sání a výfuku vytvářejí hluboký a čistý „laděný“ zvuk, který je charakteristický pro TMAX, a ještě umocňují vaše vzrušení z jízdy!

TU3.jpg

Bezklíčový přístup a zapalování Smart Key

S klíčem Smart Key v kapse je používání vašeho modelu TMAX velmi pohodlné. A nově navržený dvoutlačítkový hlavní vypínač se používá jednodušeji než kdykoli předtím. Tato bezklíčová technologie umožňuje snadno a rychle nastartovat motor, odemknout sedlo a odemknout středový stojan – a dokonce můžete odemknout i nové stylové zapuštěné víčko palivové nádrže v aerodynamickém stylu.

Dostupné v těchto barvách

B1
B2
B3

Motor

Typ motoruKapalinou chlazený, Parallel twin-cylinder, EURO5, 4taktní, 4ventilový,
Zdvihový objem562 ccm
Maximální výkon35,0 kW při 7500 ot./min
Převodovkaautomatická s variátorem

Rám

Systém předního odpruženíteleskopická vidlice
Systém zadního odpruženíkyvná vidlice
Přední brzdaDvojitá hydraulická kotoučová brzda Ø 267 mm
Zadní brzdaJednoduchá hydraulická kotoučová brzda Ø 282 mm

Rozměry

Celková délka2.195 mm
Celková šířka780 mm
Celková výška1.415 mm – 1.470 mm (s nastavitelným štítem)
Výška sedla800 mm
Rozvor kol1.575 mm
Minimální světlá výška128 mm
Kapacita palivové nádrže15 l

Motocykl lze řídit s řidičským oprávněním skupiny A2.

Pro více informací nás kontaktujte:

Martin Blažek

Martin Blažek

prodejce motocyklů Yamaha, Piaggio

martin.blazek@motocentrum-barth.cz778 716 198
Lucie Pulkrábková

Lucie Pulkrábková

prodejce motocyklů

lucie.pulkrabkova@motocentrum-barth.cz770 180 641

Fotogalerie a video

G1
G2
G3
G4