TRACER 7 GT je poháněn vynikajícím motorem CP2 o objemu 698ccm CP2 EU5 s vysokým točivým momentem a klikovým hřídelem crossplane od společnosti Yamaha (jedním z nejúspěšnějších a nejoblíbenějších motorů všech dob) a je určen pro jezdce, kteří si chtějí užít stejně jako vy vzrušení ze sportovního motocyklu v kombinaci s dlouhým dojezdem, flexibilitou ve městě a velkou měrou komfortu.

Dvojité LED světlomety a kapotáž nové generace zajišťují motocyklu TRACER 7 GT dynamický a agresivní vzhled, který ho odlišuje od ostatních motocyklů v této kategorii. Díky nejlepšímu poměru výkonu a hmotnosti ve své třídě, agilnímu podvozku a velkému jízdnímu komfortu je tento motocykl skvělým způsobem, jak vyrazit na město a objevovat nové životní cesty.

tu1.jpg

Citlivý točivý moment motoru CP2 splňující normu EU5

Ic jiného v dané třídě vám nepřinese tak dobrý pocit nebo zvuk jako pozoruhodný motor CP2 o objemu 689 ccm od společnosti Yamaha, který splňuje normu EU5. Jeho špičkový design s filozofií crossplane má nerovnoměrnou sekvenci zapalování, která poskytuje silný lineární točivý moment. Tento mimořádně citlivý motor vyhovující normě EU5 je jedním z historicky nejúspěšnějších motorů značky Yamaha a nabízí nejsportovnější a nejzábavnější jízdu ve své třídě.

TU2.jpg

20litrové boční kufry do města

Ať už jste na cestách nebo jen jedete do práce, boční kufry o objemu 20 litrů nabízejí ideálně kapacitu, aniž by byly ohroženy kompaktní rozměry a dravý vzhled. A jejich štíhlý a odolný design dokonale doplňuje dynamický styl modelu Tracer 7 GT.

TU3.jpg

Pohodlné sedlo

Speciálně navržené pohodlné sedlo je vybaveno kvalitním povrchem ze dvou materiálů s kontrastním prošíváním a pěnové polstrování má různé zóny hustoty, které při cestování zajišťují maximální jízdní komfort pro jezdce i spolujezdce. Integrované logo Tracer vizuálně zlepšuje atraktivnost a vzbuzuje pocit luxusu.

Dostupné v těchto barvách

b1
b2
b3

Pro více informací nás kontaktujte:

Martin Blažek

Martin Blažek

vedoucí Motocentrum

martin.blazek@motocentrum-barth.cz778 716 198
Lucie Pulkrábková

Lucie Pulkrábková

prodejce motocyklů

lucie.pulkrabkova@motocentrum-barth.cz770 180 641

Fotogalerie a video

g1
g2
g3
g4