Yamaha Tracer 700

Tracer 700

Zítřejší vzpomínky vzniknou na základě rozhodnutí, která uděláte dnes. Tak si představte, že píšete příběh svého života – a právě nyní je před vámi prázdná stránka. Tracer 700 je přístupný a cenově dostupný sportovně cestovní motocykl, který byl postaven, abyste s ním mohli každý den vyrazit na vzrušující projížďku. Možná máte namířeno po práci na rychlou vyjížďku po okreskách – nebo se chystáte na dlouhou cestu. Tento impozantní všestranný motocykl bude s vámi, když se tyto budoucí zážitky zapíší do vaší mysli. Tracer 700 vám dává příležitost napsat každý den další stránku svého příběhu. A může vám pomoci žít tak, jak budete chtít – ať už sami, nebo s přáteli.

Motor ZZ.jpg

Dvouválcový motor s křížovým klikovým hřídelem o objemu 689 ccm s velkým točivým momentem

Řadový dvouválcový motor modelu Tracer 700 byl vyvinut na základě „filozofie křížového klikového hřídele“ společnosti Yamaha. Speciální 270stupňový klikový hřídel zajišťuje nepravidelný interval zapalování, který přináší intenzivní pocit zrychlení a dokonalou trakci pro vzrušující zážitek z jízdy. Vysoký lineární točivý moment už od nízkých otáček pak zajišťuje výjimečný výkon.

Cesta ZZ.jpg

Stvořen pro dlouhé vzdálenosti

Tracer 700 vám díky své kompaktní kapotáži, nastavitelnému štítu a lehkým chráničům rukou zajistí dobrou ochranu horní části těla před větrem a ostatními povětrnostními vlivy – jednodílné dvojsedlo ve spojení s madlem pro spolujezdce pak přispívá k vyššímu pohodlí. A díky 17litrové palivové nádrži dokáže tento sportovně cestovní motocykl překonávat dlouhé vzdálenosti bez nutnosti častého dočerpávání paliva.

Poměr ZZ.jpg

Vynikající poměr výkon/hmotnost

Tracer 700 je se svým úchvatným výkonem a lineárním točivým momentem dostupným od nízkých otáček opravdu impozantním motocyklem – a to jak z hlediska kvantity, tak kvality výkonu. Technické parametry modelu Tracer 700, zahrnující vysoký výkon a točivý moment ve spojení s nejnižší hmotností ve své třídě, mluví samy za sebe.

Dostupné v těchto barvách

Modrá
Navy
Stříbrná

Motor

Typ motoru2válcový, 4taktní, kapalinou chlazený, DOHC, 4ventilový
Zdvihový objem689 ccm
Maximální výkon55.0kW (74.8PS) @ 9,000 rpm
Limited power version35.0kW 7,500 rpm
Typ spojkyMokrá, vícelamelová
Převodovkastálý záběr, 6rychlostní

Rám

RámDiamond
Systém předního odpruženíTeleskopické vidlice
Systém zadního odpruženíKyvná vidlice, (kloubové odpružení)
Přední brzdaHydraulická s dvojitým kotoučem, Ø282 mm
Zadní brzdaHydraulická jednokotoučová, Ø245 mm

Rozměry

Celková délka2,138 mm
Celková šířka806 mm
Celková výška1,270 mm
Výška sedla835 mm
Rozvor kol1,450 mm
Minimální světlá výška140 mm
Kapacita palivové nádrže17 l
Kapacita olejové nádrže3 l

Dostupné také ve variantě 35 kW, kterou lze řídit s řidičským oprávněním typu A2

Barth

Martin Blažek

prodejce motocyklů Yamaha
martin.blazek@motocentrum-barth.cz
778 716 198

Fotogalerie a video

4
1
2
3