Yamaha Tracer 9 GT+ | BARTH GO

Nový TRACER 9 GT+ je vybaven nejpokročilejším balíčkem podpůrné elektroniky, jaký kdy Yamaha nabízela, a je zkonstruován tak, aby posunul vaše zážitky z jízdy na vyšší úroveň. Díky adaptivnímu tempomatu a sdruženému brzdovému systému napojenému na radar je každá jízda plynulejší a uvolněnější, zatímco integrované jízdní režimy usnadňují výběr správného nastavení.

7palcový TFT panel s několika tématy nabízí plnou konektivitu pro chytrý telefon, takže můžete být na cestách neustále v kontaktu, a díky aplikaci Garmin Motorize** máte přístup k navigaci s kompletní mapou pro efektivní plánování trasy. Všechny tyto nejmodernější technologie vytvářejí výjimečný sportovně cestovní motocykl, který je připraven odvézt vás, kamkoli budete chtít.

motor.jpg

Motor CP3 EU5 o objemu 890 ccm

Kapalinou chlazený motor CP3 o objemu 890 ccm dosahuje vysokého lineárního točivého momentu při nízkých až středních otáčkách a poskytuje mimořádně široký rozsah vzrušujícího výkonu. Ať už máte jakoukoli náladu, TRACER 9 GT+ je zkonstruován tak, aby zvládl vše od adrenalinové akcelerace přes sportovní jízdu vysokou rychlostí až po pohodové projížďky. Je to definitivní sportovně cestovní motocykl.

gt.jpg

Kompletní balíček GT

TRACER 9 GT+ je standardně vybaven plně integrovanými vyhřívanými rukojeťmi, cestovními pevnými kufry, do nichž se vejde integrální přilba, LED osvětlením včetně světel pro přisvěcování do zatáček a středovým stojanem – poskytuje tak dokonalý základ pro cestování na dlouhé vzdálenosti.

tempomat.jpg

Adaptivní tempomat (ACC)

TRACER 9 GT+ je první motocykl Yamaha vybavený adaptivním tempomatem (ACC). Tento systém na základě čtyř nastavitelných předvoleb automaticky řídí rychlost jízdy, zpomalování a zrychlování tak, aby se přizpůsobil rychlosti vozidla jedoucího před vámi a udržoval od něj konstantní odstup, takže každá jízda je plynulejší a uvolněnější.

navigace.jpg

Připojení a navigace

Propracovaný nový připojený plnobarevný 7palcový TFT displej, který se ovládá jednoduchým joystickem, nabízí výběr ze tří stylů zobrazení. Prostřednictvím aplikace MyRide společnosti Yamaha máte přístup k hudbě, počasí, hovorům** a oznámením ve svém chytrému telefonu. Navigace Garmin s kompletními mapami* vám usnadní každou cestu a při zaparkování vašeho stroje TRACER 9 GT+ se na displeji mohou zobrazovat textové zprávy. (* Navigace Garmin s kompletními mapami vyžaduje smlouvu o předplatném a není nabízena ve všech zemích. Některé navigační funkce nejsou dostupné ve všech zemích, dostupnost si ověřte u společnosti Garmin. ** Vyžaduje náhlavní soupravu Bluetooth propojenou se strojem TRACER 9 GT+. Náhlavní souprava není součástí dodávky.)

sedlo.jpg

Pohodlné sedlo

Cestování na dlouhé vzdálenosti je pohodlnější díky přepracovanému sedlu. Upravený tvar a hustota pěny poskytují lepší podporu pro dlouhé dny v sedle a materiál připomínající kůži, reliéf a prošívání zvýšenou funkčnost doplňují o prvotřídní image.

kyb.jpg

Poloaktivní odpružení KYB

Plně nastavitelné elektronické přední a zadní odpružení je řízeno šestiosou IMU a ECU, které prostřednictvím elektromagnetu okamžitě upravují nastavení tlumení, aby bylo dosaženo plynulé a bezpečné jízdy bez ohledu na zatížení nebo jízdní podmínky. Režimy se nastavují prostřednictvím TFT rozhraní.

Dostupné v těchto barvách

Katalog barevné varianty - OSTATNÍ
Katalog barevné varianty - OSTATNÍ (1)

Motor

Typ motoru4taktní, kapalinou chlazený, DOHC, 4ventilový, 3 válec
Zdvihový objem890 ccm
Maximální výkon87,5 kW (119,0 PS) @ 10.000 rpm
Typ spojkyMokrá, vícelamelová
PřevodovkaStálý záběr, 6rychlostní

Rám

RámDiamond
Systém předního odpruženíTeleskopické vidlice
Systém zadního odpruženíKyvná vidlice
Přední brzdaHydraulická se dvěma kotouči Ø 298 mm
Zadní brzdaHydraulická s jedním kotoučem Ø 267 mm

Rozměry

Celková délka2 175 mm
Celková šířka885 mm
Celková výška1430 mm – 1470 mm
Výška sedla820 mm – 835 mm
Rozvor kol1 500 mm
Minimální světlá výška135 mm
Kapacita palivové nádrže19 l
Mokrá hmotnost včetně náplní223 kg

 

Pro více informací nás kontaktujte:

Martin Blažek

Martin Blažek

prodejce motocyklů

martin.blazek@motocentrum-barth.cz778 716 198
Lucie Pulkrábková

Lucie Pulkrábková

prodejce motocyklů

lucie.pulkrabkova@motocentrum-barth.cz770 180 641

Fotogalerie a video

2024_YAM_MT09TRDX_EU_PGD_ACT_003_03_preview
2024_YAM_MT09TRDX_EU_PGD_ACT_010_03_preview
2024_YAM_MT09TRDX_EU_PGD_ACT_001_03_preview
2024_YAM_MT09TRDX_EU_PGD_ACT_012_03_preview
2024_YAM_MT09TRDX_EU_PGD_STA_003_03_preview
2024_YAM_MT09TRDX_EU_PGD_STA_001_03_preview
2024_YAM_MT09TRDX_EU_PGD_ACT_008_03_preview
2024_YAM_MT09TRDX_EU_PGD_ACT_006_03_preview

Další materiály ke stažení