Yamaha TT-R50 | BARTH GO

Tichý a spolehlivý čtyřtaktní motor o objemu 50 ccm se startuje stisknutím tlačítka a pro větší jednoduchost je k dispozici třístupňová převodovka s automatickou spojkou. Nízké sedlo dodává menším jezdcům větší jistotu a nízká hmotnost a kompaktní rozměry modelu TT-R50 umožňují snadnou manipulaci a přepravu.

Skvěle vypadající kapotáž Icon Blue je inspirována slavnými motokrosovými motocykly ověnčenými vítězstvím v seriálu GP. Díky pohodlné ergonomii, odpružení s velkým zdvihem a pneumatikám s hrubým vzorkem vám navíc motocykl TT-R50 poskytne hodiny a hodiny rodinné zábavy na mnoho následujících let.

motor.jpg

50cm3 čtyřtaktní motor s elektrickým startérem

Jezdecky přístupný motocykl TT-R50 je vybaven čtyřtaktním motorem o objemu 50 cm3 s elektrickým startérem. Je vybaven třístupňovou převodovkou s automatickou spojkou, což z něj dělá jeden z nejjednodušších a nejzábavnějších motocyklů s opravdu nízkými nároky na údržbu. Motocykl nelze nastartovat bez klíčku do zapalování. Rodiče tak mohou mít plnou kontrolu nad jeho použitím.

kola.jpg

Pohodlné zadní a přední odpružení s velkým zdvihem

Motocykl TT-R50 je vybaven přední vidlicí upside down s velkým zdvihem a lehkým zadním odpružením typu Monocross stejně jako naše větší terénní závodní motorky. Šasi motocyklu TT-R50 se zdvihem předního kola 66 mm a 71 mm u kola zadního je zkonstruováno tak, aby poskytovalo vysokou úroveň jízdního komfortu a snadného ovládání na hrbolatých terénních površích.

řidítka.jpg

Pohodlná jízdní poloha

Ergonomie tohoto minimotocyklu o objemu 50 cm3 je navržena tak, aby se na něm každý nový jezdec cítil jako doma. Promyšlená konstrukce řídítek, sedla a stupaček zajišťuje pohodlnou vzpřímenou jízdní polohu. Velmi nízká výška sedla 555 mm a neklouzavé stupačky přispívají k tomu, aby i ten sebedrobnější dojem z jízdy na motocyklu TT-R byl pro každého začátečníka dokonalý.

ergonomie.jpg

Kompaktní rozměry a nízká hmotnost

Motocykl TT-R50, který váží pouhých 58 kg, se dá poměrně snadno naložit do auta. Díky jeho kompaktním rozměrům se dá snadno převážet v dodávce, na pickupu nebo ve větším SUV. Takže až přijde čas konečně po škole nebo o víkendu vyrazit na vaši oblíbenou trať, bude tento úžasný stroj o objemu 50 ccm připraven ihned vyrazit.

brzdy.jpg

Bubnové brzdy a pneumatiky s hrubým vzorkem

Model TT-R50 je vybaven kompaktními bubnovými brzdami, které se poskytují spolehlivou, plynulou a předvídatelnou brzdnou sílu. Díky tomu mohou nováčci a méně zkušení jezdci rozvíjet vlastní dovednosti v ovládání motocyklu. Tento automatický minimotocykl má 10palcová kola s přední i zadní pneumatikou s hrubým vzorkem, díky čemuž má při jízdě v terénu dokonalou trakci.

moto.jpg

Kapotáž Icon Blue inspirovaná řadou YZ

Styl motocyklu TT-R50 se svou výraznou kapotáží a sedlem Icon Blue, se inspiroval našimi většími motokrosovými motocykly, které jsou ověnčené vítězstvími ve třídě MXGP. Robustní přední a zadní blatníky jsou vyrobeny z odolného polypropylenu se špičkovou pružností a odolností proti nárazu. Palivová nádrž o objemu 3,1 litru se postará o dostatek času, kdy si můžete užívat jízdu, aniž byste museli myslet na doplnění paliva.

Dostupné v těchto barvách

Katalog barevné varianty - OSTATNÍ

Motor

Typ motoruSOHC, jednoválec, 4taktní, vzduchem chlazený, 2 ventilový 
Zdvihový objem49 ccm
Typ spojkyMokrá, vícelamelová a odstředivá automatická
PřevodovkaStálý záběr, 3rychlostní

Rám

RámOcelový páteřový rám
Systém předního odpruženíTeleskopické vidlice
Systém zadního odpruženíKyvná vidlice
Přední brzdaMechanická bubnová brzda s náběžnou i úběžnou čelistí, Ø 80 mm 
Zadní brzdaMechanická bubnová brzda s náběžnou i úběžnou čelistí, Ø 80 mm 

Rozměry

Celková délka1 305 mm
Celková šířka595 mm
Celková výška795 mm
Výška sedla555 mm
Rozvor kol925 mm
Minimální světlá výška135 mm
Kapacita palivové nádrže3,1 l
Mokrá hmotnost včetně náplní58 kg

 

Pro více informací nás kontaktujte:

Martin Blažek

Martin Blažek

prodejce motocyklů

martin.blazek@motocentrum-barth.cz778 716 198
Lucie Pulkrábková

Lucie Pulkrábková

prodejce motocyklů

lucie.pulkrabkova@motocentrum-barth.cz770 180 641

Fotogalerie a video

2024_YAM_TTR50_EU_DPBSE_ACT_002_03_preview
2024_YAM_TTR50_EU_DPBSE_ACT_004_03_preview
2024_YAM_TTR50_EU_DPBSE_ACT_001_03_preview
2024_YAM_TTR50_EU_DPBSE_ACT_003_03_preview

Další materiály ke stažení