Yamaha WR250F | BARTH GO

Tento terénní soutěžní stroj nové generace vám poskytne motokrosový výkon s všestranností endura. Jeho nový vysoce výkonný motor byl vyvinut přímo z ultrasoutěžní jednotky YZ250F společnosti Yamaha a byl vylepšen tak, aby vám poskytoval vyšší úrovně točivého momentu při nízkých až středních otáčkách s ostrým nástupem ve vyšších otáčkách.

Pro velmi rychlé opětovné spuštění je zde nový kompaktní elektrický startér – a odolnější spojka a šestistupňová převodovka s dlouhým zpřevodováním zvládnou i ten nejnáročnější terén. A s integrovanou sítí Wi-Fi lze inteligentní nový motor WR250F snadno doladit pomocí aplikace Power Tuner v chytrém telefonu.

Ovládání nového motocyklu WR250F tvoří samostatnou ligu. Nový odlehčený kolébkový rám z hliníku modelu YZ250F získává upravenou rovnováhu tuhosti pro ostrou zacházení a jistou stabilitu – a špičkové odpružení je dále vylepšeno pro vynikající jízdu ve všech rychlostech.

TU_1.jpg

Nižší, plošší a užší sedlo

Nový rám a kapotáž dávají modelu WR250F mnohem štíhlejší a lehčí pocit. K dispozici je také nové nižší a plošší sedlo, které umožňuje snadné přesouvání hmotnosti těla. Optimalizované ergonomie vám kromě větší kontroly umožňuje přesouvat váhu tam, kde ji potřebujete, ale také snižuje únavu – umožňuje vám déle fungovat na maximum.

TU_2.jpg

Nové ladění motoru pomocí chytrého telefonu

Pomocí aplikace v chytrém telefonu Yamaha Power Tuner můžete nyní doladit motocykl WR250F pomocí zabudované Wi-Fi. Tento snadno použitelný systém vám umožní vytvořit si vlastní preferované vstřikování paliva a časování zapalování tak, aby vyhovovalo různým podmínkám dráhy a počasí. Můžete si také prohlížet a sdílet protokoly závodů, diagnostiku motoru, monitorování v reálném čase a funkce zálohování dat.

TU_3.jpg

Větší kryt pod motorem

Model WR250F je „připravený na enduro“ přímo po vybalení a nebojí se zaútočit na nejtěžší terén. Větší kryt pod motorem vyrobený z ultralehké pryskyřice nabízí vysokou úroveň ochrany rámu, spodních skříní motoru a čerpadla chladicí kapaliny a poskytuje pěknou hladkou podložku pro klouzání po skalách a pařezech.

Dostupné v těchto barvách

Barva_1

Motor

Typ motorujednoválec, kapalinou chlazený, 4taktní, 4ventilový, DOHC
Zdvihový objem250 cm³
Typ spojkymokrá, vícelamelová
Převodovkastálý záběr, 6rychlostní

Rám

RámČástečně dvojitý kolébkový
Systém předního odpruženíUpside-down telescopic fork
Systém zadního odpruženíkyvná vidlice
Přední brzdaJednoduchá kotoučová, Ø250 mm
Zadní brzdaJednokotoučová, Ø245 mm

Rozměry

Celková délka2.165 mm
Celková šířka825 mm
Celková výška1.270 mm
Výška sedla955 mm
Rozvor kol1.480 mm
Minimální světlá výška320 mm
Kapacita palivové nádrže7,5 l
Kapacita olejové nádrže0,95 l

 

Pro více informací nás kontaktujte:

Martin Blažek

Martin Blažek

prodejce motocyklů Yamaha, Piaggio

martin.blazek@motocentrum-barth.cz778 716 198
Lucie Pulkrábková

Lucie Pulkrábková

prodejce motocyklů

lucie.pulkrabkova@motocentrum-barth.cz770 180 641

Fotogalerie

Galerie_1
Galerie_2
Galerie_3
Galerie_4