Yamaha WR450F | BARTH GO

Konstruktéři společnosti Yamaha převzali kompaktní a lehký motor z modelu YZ450F roku 2022 a pro nejnovější model WR450F vyvinuli pohonnou jednotku specifickou pro enduro. Na míru vyrobená jednotka ECU, hlava válců s vysokou kompresí a speciálně navržená odolná převodovka poskytují výkon pro vítězství. Nejlepší odpružení ve své třídě a odlehčený hliníkový kolébkový rám s jemně vyladěným vyvážením tuhosti pak umožňují snadnou ovladatelnost a přesnou reakcí na povrch.

Digitální Power Tuner od Yamahy a přepínač režimů motoru na řídítkách vám umožňují úplnou kontrolu nad změnami trati a kompaktní multifunkční displej vám poskytne všechny informace, které potřebujete, abyste byli vždy o krok napřed. Výkonný model WR450F v dynamickém provedení Icon Blue s grafikou in-mould je připravený na jakýkoli souboj.

motor1.jpg

Kompaktní, lehký a výkonný motor o objemu 450 ccm

Zcela nový WR450F je vybaven nejsofistikovanějším motorem společnosti Yamaha Off Road Competition z motokrosového modelu YZ450F z roku 2022. Tato odlehčená a kompaktní nová pohonná jednotka, která nabízí špičkové úrovně výkonu, je vybavena jednotkou ECU specifickou pro enduro a poskytuje široké rozpětí výkonu pro vítěznou jízdu.

motor3.jpg

Lehký hliníkový kolébkový rám

Úplně nový model WR450F je vybaven hliníkovým dvojitým kolébkovým rámem typu YZ450F z roku 2022, který byl přeladěn pro enduro. Tento rám specifický pro enduro má tenké hlavní nosníky, tlusté spodní trubky a speciálně vyvinuté ochranné desky motoru. Na hrbolech poskytuje přesnou zpětnou vazbu a intenzivní vnímání povrchu trati.

motor4.jpg

Odolná 5stupňová převodovka s dlouhým zpřevodováním

Enduro je tvrdé pro jezdce i motocykl, a proto je nový WR450F vybaven speciálně zkonstruovanou 5stupňovou převodovkou s dlouhým zpřevodováním. Tato odolná převodovka a vysoce výkonná spojka s ozubenými koly s větší povrchovou plochou pro rozložení zátěže spolu s řadicím bubnem a selektorem specifickým pro WR jsou navrženy tak, aby zajišťovaly plynulé řazení, a to po celý den.

motor2.jpg

Kompaktní elektrický startér

Kompaktní elektrický startér motocyklu WR450F zajišťuje rychlý a snadný rozjezd v kopcích a v nepříznivých situacích, navíc také zvyšuje vaše šance na rychlé získání vedení v závodech se startem s vypnutým motorem.

Dostupné v těchto barvách

WR450F

Motor

Typ motoruKapalinou chlazený, 4taktní, 4ventilový, DOHC, jednoválec
Zdvihový objem450 ccm
Typ spojkyMokrá, vícelamelová
PřevodovkaStálý záběr, 5rychlostní

Rám

RámHliníkový, dvojitý kolébkový 
Systém předního odpruženíVidlice KYB®, plně nastavitelná dvoukomorová vidlice upside down se zdvihem citlivým na rychlost
Systém zadního odpruženíKyvná vidlice, (kloubové odpružení)
Přední brzdaHydraulická jednokotoučová, Ø270 mm
Zadní brzdaHydraulická jednokotoučová, Ø245 mm

Rozměry

Celková délka2 175 mm
Celková šířka825 mm
Celková výška1 270 mm
Výška sedla955 mm
Rozvor kol1.480 mm
Minimální světlá výška320 mm
Kapacita palivové nádrže7,9 l
Kapacita olejové nádrže0,9 l

 

Pro více informací nás kontaktujte:

Martin Blažek

Martin Blažek

prodejce motocyklů Yamaha, Piaggio

martin.blazek@motocentrum-barth.cz778 716 198
Lucie Pulkrábková

Lucie Pulkrábková

prodejce motocyklů

lucie.pulkrabkova@motocentrum-barth.cz770 180 641

Fotogalerie

2023_YAM_WR450F_EU_DPBSE_ACT_001_03_preview
2023_YAM_WR450F_EU_DPBSE_ACT_004_03_preview

Další materiály ke stažení