Yamaha XSR900

XSR900

Motocykl XSR900 je trefa do černého. Vzrušující jízdní zážitky zajištěné nejmodernějšími technologiemi mají původ v unikátním závodním rodokmenu. Ta nejlepší konstrukční řešení společnosti Yamaha jsou zakomponována do retro designu a vzdávají hold nadčasovým klasickým strojům. Nejmodernější řadový tříválec s křížovým klikovým hřídelem o objemu 850 ccm zajišťuje neuvěřitelný točivý moment a úžasné zrychlení. Mimořádně lehký hliníkový rám ve spojení s přirozenou jízdní pozicí zajišťuje lepší jízdní zážitky a vynikající agilitu. Model XSR900 se inspiruje historií sportovních motocyklů a motocyklového designu společnosti Yamaha a kombinuje je s nejmodernějšími technologiemi.

Motor ZZ.jpg

Řadový tříválcový motor o objemu 850 ccm

Nový motocykl XSR900 je vybaven výkonným, kapalinou chlazeným čtyřtaktním řadovým tříválcem o objemu 850 ccm s filozofií křížového klikového hřídele. Fenomenální tříválec je doplněn systémem TCS, asistenční anti-hoppingovou kluznou spojkou, plynem se systémem YCC-T a nastavitelnými režimy D-MODE, které umožňují maximální využití výkonu.

Retro ZZ.jpg

Dynamické výkony, retro styl

Řadový tříválec s objemem 850 ccm nového modelu XSR900 ve spojení s lehkým hliníkovým rámem dokonale ladí s retro stylem plným inspirace. Úchvatné výkony a sportovně laděný jízdní projev představují dokonalou kombinaci stylu a vzrušení pro silniční jezdce, kteří se chtějí posunout dále.

Ovladatelnost ZZ.jpg

Výkon a ovladatelnost

Retro styl nového motocyklu XSR900 se výborně doplňuje s výkonným řadovým tříválcem o objemu 850 ccm. Systém volby charakteristiky motoru D-MODE od společnosti Yamaha umožňuje jezdci pro dosažení maximální zábavy vybírat mezi třemi různými nastaveními výkonu pro jakékoli jízdní podmínky, od hladké jízdy až po maximální výkon.

Dostupné v těchto barvách

Černá2
Modrá2
Šedá2

Motor

Typ motoru3 válec, 4taktní, kapalinou chlazený, DOHC, 4ventilový
Zdvihový objem847 cm³
Maximální výkon84.6kW (115PS) @ 10,000 rpm
Převodovkastálý záběr, 6rychlostní

Rám

RámDiamond
Systém předního odpruženíTeleskopické vidlice
Systém zadního odpruženíKyvná vidlice, (kloubové odpružení)
Přední brzdaHydraulická s dvojitým kotoučem, Ø298 mm
Zadní brzdaHydraulická jednokotoučová, Ø245 mm

Rozměry

Celková délka2,075 mm
Celková šířka815 mm
Celková výška1,135 mm
Výška sedla830 mm
Rozvor kol1,440 mm
Minimální světlá výška135 mm
Kapacita palivové nádrže14 l
Kapacita olejové nádrže3,4 l

 

Barth

Martin Blažek

prodejce motocyklů Yamaha
martin.blazek@motocentrum-barth.cz
778 716 198

Fotogalerie a video

4
1
2
3