Yamaha YZ450F | BARTH GO

Motocykl YZ450F nabízí rychlost, hbitost a skvělé reakce. Představuje naprostý vrchol všech našich znalostí, zkušeností a obrovské vášně pro terénní stroje. Tomu se říká dokonalost.

Nejnovější model YZ450F dostal do vínku celou řadu úprav, které posilují nejlepší vlastnosti motocyklu. Pro jeho inovativní dozadu skloněný motor bylo použito nové nastavení vstřikování paliva a zapalování, které přináší více využitelného výkonu. Hadovité výfukové potrubí je jedním z mnoha důmyslných prvků přispívajících k centralizaci hmotnosti motocyklu.

Rám ještě zvyšuje kompaktnost stroje. Krátký pomocný rám a uprostřed umístěná palivová nádrž společně s minimalistickou kapotáží přináší působivou hbitost při ovládání. Vzhled dotváří moderní černé ráfky.

TU_1.jpg

Ultrakompaktní nový motor 450cc

Kompaktní nový motor 450cc, který je vybaven vysokotlakou hlavou válce a odolným kovaným pístem a agresivními vačkovými profily, vám poskytne nejlepší rovnováhu mezi výkonem v závodě a špičkovou ovladatelností. Nový model YZ450F 2020, který nabízí více energie přímo tam, kde ji potřebujete, vám umožní dostat se na vrchol.Kompaktní nový motor 450cc, který je vybaven vysokotlakou hlavou válce a odolným kovaným pístem a agresivními vačkovými profily, vám poskytne nejlepší rovnováhu mezi výkonem v závodě a špičkovou ovladatelností. Nový model YZ450F 2020, který nabízí více energie přímo tam, kde ji potřebujete, vám umožní dostat se na vrchol.

TU_2.jpg

Nejlepší odpružení ve své třídě

Podívejte se, co říkají ostatní jezdci o tlumení Yamaha, a můžete si být jisti, že plně nastavitelné vidlice s pružinovým typem KYB® s tlumičem citlivým na rychlost poskytují nejlepší jízdní vlastnosti ve své třídě. Díky plně nastavitelnému zadnímu konci spojky a speciálně vyladěnému nárazu KYB® poskytuje závěsný systém YZ450F výjimečný výkon podvozku.

TU_3.jpg

Lehčí hliníkový rám pro ostřejší manipulaci

YZ450F je považována za jednu z nejlepších motorek v otevřené třídě a pro rok 2020 byl kompaktní hliníkový dvoustranný rám pečlivě přehodnocen. Nový lehký rám, který je vybaven silnějšími trubkami a menšími hlavními nosníky a novými držáky motorů, poskytuje ještě ostřejší manipulaci pro kratší časy kol.

Dostupné v těchto barvách

barva_1

Motor

Typ motoru4taktní, kapalinou chlazený, DOHC, 4ventilový, jednoválec s náklonem dozadu
Zdvihový objem449 cm³
Vrtání x zdvih97.0 x 60.8
Typ spojkymokrá, vícelamelová
Převodovkastálý záběr, 5rychlostní

Rám

Rámhliníkový paprskový oboustranný rám
Systém předního odpruženíUpside-down telescopic fork
Systém zadního odpruženíMonoshock
Přední brzdaHydraulická kotoučová, Ø270 mm
Zadní brzdaHydraulická jednokotoučová, Ø245 mm

Rozměry

Celková délka2 185 mm
Celková šířka825 mm
Celková výška1 285  mm
Výška sedla965 mm
Rozvor kol1 485 mm
Minimální světlá výška335 mm
Kapacita palivové nádrže6,2 l
Kapacita olejové nádrže0,95 l

 

Pro více informací nás kontaktujte:

Martin Blažek

Martin Blažek

prodejce motocyklů Yamaha, Piaggio

martin.blazek@motocentrum-barth.cz778 716 198
Lucie Pulkrábková

Lucie Pulkrábková

prodejce motocyklů

lucie.pulkrabkova@motocentrum-barth.cz770 180 641

Fotogalerie

galerie_1
galerie_2
galerie_3
galerie_4

Další materiály ke stažení