Yamaha YZ65 | BARTH GO

Motocykl YZ65 byl vyroben podle stejných vysokých standardů jako všechny závodní motorky Yamaha pro dospělé. Jeho výkonný, kapalinou chlazený motor o objemu 65 ccm se šestistupňovou převodovkou se vyznačuje závodním systémem YPVS pro dosažení výkonu potřebného k vítězství – navíc má lehký dvojitý polokolébkový ocelový rám s hliníkovým podsedlovým rámem, který přispívá ke stabilnímu řízení a vysoké agilitě.

Nastavitelná 36mm přední vidlice upside down a zadní odpružení typu Monocross bez přepákování se postarají o nejpřesnější ovládání v náročném terénu. A díky nastavitelné poloze řídítek bude motocykl YZ65 růst s vámi. Model YZ65 je vybaven kotouči wave pro výkonné brzdění, dlouhým polstrovaným sedlem a neklouzavými stupačkami pro pohodlnou jízdu. Zdobí ho dynamická grafika řady YZ a modrá kapotáž Icon Blue. Je to stroj, s nímž se dostanete do VictorYZone!

výkon.jpg

Kultivovaný a snadno zvladatelný výkon

Svižný, kapalinou chlazený motor o objemu 65 cm3 je jeden z nejvyspělejších motorů ve třídě a obsahuje pro systém sání s jazýčkovým ventilem zkonstruovaný pro závody, který umožňuje okamžitou odezvu škrticí klapky. Klíčovou vlastností modelu YZ65 je závodní systém YPVS (Yamaha Power Valve System), jež mu dodává plynulou charakteristiku krouticího momentu a výkonu, díky čemuž je tento model ideální pro mladé závodníky.

převodovka.jpg

Šestistupňová převodovka se snadným ovládáním

Šestistupňová převodovka disponuje pečlivě zvolenými převodovými poměry, které byly vytvořeny speciálně k tomu, aby jezdci umožnily dosáhnout nižších časů na kolo díky plnému využití výkonu motoru o objemu 65 ccm. Konstruktéři společnosti Yamaha rovněž navrhli lamely a pružiny spojky tak, aby šla páčka spojky lehce stisknout.

ruce.jpg

Naprostou kontrolu máte ve svých rukou

Pokud si chcete zachovat úplnou kontrolu nad svým motocyklem YZ65 a vyhrávat závody, je klíčová správná poloha těla. Sedlo je tedy navrženo tak, aby vám umožňovalo přesunout váhu dopředu a dozadu podle měnících se podmínek. Panely kapotáže jsou rovněž navrženy tak, aby vám umožnily volnost pohybu a vy jste se mohli na motorce snadno přesouvat a vyhrávat závody.

přizpůsobení.jpg

Přizpůsobte si motorku YZ65 podle toho, jak rostete

Mladí jezdci rychle rostou, a proto je model YZ65 vybaven hliníkovým uchycením řídítek se čtyřmi polohami, díky čemuž si řídítka můžete posunout dopředu či dozadu v rozmezí 27 mm podle vašich tělesných rozměrů a stylu jízdy. Stejně jako naše větší modely řady YZ je motorka v základu vybavena tapered řídítky pro dokonalou rovnováhu mezi pružností pro absorpci otřesů a vysokou pevností.

stabilní.jpg

Kultivovaná a stabilní jízda

Jezdci s modelem YZ65 si mohou být jistí, že spolu s přední vidlicí je i zadní odpružení Monocross navržené pro hladkou a stabilní jízdu bez propružení nadoraz i na těch nejnáročnějších okruzích. Lehká hliníková kyvná vidlice zlepšuje charakter odpružení, poskytuje větší pocit pohodlí a je bez přepákování, čímž se snižují požadavky na její pravidelnou údržbu.

zatáčení.jpg

Jisté zatáčení

36mm přední vidlice upside down KYB podtrhuje fakt, že model YZ65 sdílí stejnou ryze závodní DNA jako naše ostatní modely řady YZ. Vidlice díky své vynikající tuhosti poskytují pocit stability přední části motorky pro jisté zatáčení. Jejich vysoký zdvih utlumí i ty nejhrbolatější povrchy.

Dostupné v těchto barvách

Katalog barevné varianty - OSTATNÍ

Motor

Typ motoruKapalinou chlazený, jednoválec, jazýčkový ventil s YPVS, dvoutaktní 
Zdvihový objem65 ccm
Typ spojkyMokrá, vícelamelová
Převodovkastálý záběr, 6rychlostní

Rám

RámČástečně dvojitý kolébkový
Systém předního odpruženíTeleskopická vidlice
Systém zadního odpruženíKyvná vidlice
Přední brzdaHydraulická s jedním kotoučem, Ø 198 mm
Zadní brzdaHydraulická s jedním kotoučem, Ø 190 mm

Rozměry

Celková délka1 615 mm
Celková šířka760 mm
Celková výška1 000 mm
Výška sedla755 mm
Rozvor kol1 140 mm
Minimální světlá výška265 mm
Kapacita palivové nádrže3,5 l
Mokrá hmotnost včetně náplní61 kg

 

Pro více informací nás kontaktujte:

Martin Blažek

Martin Blažek

prodejce motocyklů

martin.blazek@motocentrum-barth.cz778 716 198
Lucie Pulkrábková

Lucie Pulkrábková

prodejce motocyklů

lucie.pulkrabkova@motocentrum-barth.cz770 180 641

Fotogalerie

2024_YAM_YZ65_EU_DPBSE_ACT_003_03_preview
2024_YAM_YZ65_EU_DPBSE_ACT_001_03_preview
2024_YAM_YZ65_EU_DPBSE_ACT_007_03_preview
2024_YAM_YZ65_EU_DPBSE_ACT_008_03_preview
2024_YAM_YZ65_EU_DPBSE_ACT_002_03_preview
2024_YAM_YZ65_EU_DPBSE_ACT_004_03_preview
2024_YAM_YZ65_EU_DPBSE_ACT_005_03_preview
2024_YAM_YZ65_EU_DPBSE_ACT_006_03_preview

Další materiály ke stažení