Yamaha YZ65 | BARTH GO

Nový motokrosový motocykl pro mladé YZ65, disponující závodními parametry inspirovanými vlajkovým modelem YZ450F, je dokonalým začátkem pro všechny jezdce, kteří to se závoděním myslí vážně. Tento moderní dvoutaktní stroj se zcela novým motorem a rámem poskytuje snadno zvladatelný výkon spolu se stabilním řízením a zajišťuje tak jezdci větší pocit jistoty.

TU_1.jpg

Přizpůsobte si motorku podle toho, jak rostete

Mladí jezdci rychle rostou, a proto je model YZ 65 vybaven hliníkovými brýlemi vidlice se čtyřmi různými polohami řídítek, díky čemuž si řídítka můžete posunout dopředu či dozadu v rozmezí 27 mm podle vašeho vzrůstu a stylu. Stejně jako naše větší modely řady YZ je motorka v základu vybavena tapered řídítky pro dokonalou rovnováhu mezi pružností a absorpci rázů a vysokou pevností

TU_2.jpg

Plynulý a snadno zvladatelný výkon

Nově vyvinutý kapalinou chlazený motor s kubaturou 65 ccm je jedním z nejvyspělejších motorů ve své třídě a obsahuje pro závodění vyvinutý systém sání s jazýčkovým ventilem pro okamžitou odezvu škrticí klapky. Klíčovou vlastností modelu YZ 65 je závodní systém YPVS (Yamaha Power Valve Systém), jež mu dodává plynulou charakteristiku krouticího momentu a výkonu, díky čemuž je tento model ideální pro mladé závodníky.

TU_3.jpg

Hladká a stabilní jízda

Jezdci s modelem YZ65 si mohou být jistí, že spolu s přední vidlicí je i zadní odpružení Monocross navržené pro hladkou a stabilní jízdu bez propružení na doraz i na těch nejnáročnějších okruzích. Lehká hliníková kyvná vidlice zlepšuje charakter odpružení, poskytuje větší pocit pohodlí a je bez přepákování, čímž se snižují požadavky na její pravidelnou údržbu.

Dostupné v těchto barvách

barva_1

Motor

Typ motorudvoutaktní, kapalinou chlazený, jazýčkový ventil s YPVS
Zdvihový objem65 cm³
Typ spojkymokrá, vícelamelová s vinutými pružinami
Převodovka6rychlostní

Rám

RámOcel
Systém předního odpruženíTeleskopické vidlice
Systém zadního odpruženíNastavitelné předtížení a tlumení odskoků, (monokros)
Přední brzdaHydraulická kotoučová, Ø198 mm
Zadní brzdaHydraulická jednokotoučová, Ø190 mm

Rozměry

Celková délka1615 mm
Celková šířka760 mm
Celková výška1000 mm
Výška sedla755 mm
Rozvor kol1140 mm
Minimální světlá výška265 mm
Kapacita palivové nádrže3,5 l
Kapacita olejové nádrže0,5 l

 

Barth

Martin Blažek

prodejce motocyklů Yamaha
martin.blazek@motocentrum-barth.cz
778 716 198

Fotogalerie

galerie_1
Galerie_2
galerie_3
Galerie_4