Citroën Jumpy Furgon | BARTH GO

Citroën Jumpy

Jumpy

CITROËN Jumpy v sobě spojuje typické rysy užitkového vozu s prvky modelů SUV. Díky optimalizované architektuře nabízí nová generace vozu lepší užitné vlastnosti, vyšší komfort a maximální bezpečnost. Vůz využívá nejmodernější technologie asistenčních systémů řízení, pohání ho výkonné motory a pro všechny živnostníky se tak stává ideálním pracovním partnerem. Je k dispozici ve třech délkách karoserie; za příplatek může být vybaven bočními posuvnými dveřmi s hands-free ovládáním.

Citroen-jumpy-funkcnost.jpg

Funkčnost především

Efektivní konstrukce vozu CITROËN Jumpy zohledňuje veškeré požadavky na funkčnost, praktičnost i ergonomii moderního užitkového vozu a přizpůsobí se veškerým profesním potřebám. Modulární platforma poslední generace vychází z podvozku modelů C4 Picasso a SpaceTourer. Užitečná hmotnost vozu může být až 1400 kg, užitečný objem 6,6 m3, užitečná délka 400 cm a na tažné zařízení můžete připojit náklad o hmotnosti až 2,5 t. Jumpy se nabízí ve třech délkách karoserie, které kombinují dvě délky rozvoru (292 cm a 327 cm) a zadních převisů (80 cm a 115 cm).

Citroen-jumpy-nakladovy-prostor.jpg

Bude vám sloužit

Jako dokonalý partner nabízí CITROËN Jumpy přizpůsobení nejrůznějším profesním potřebám. V paketu Stavba, který je určený pro firmy a živnostníky rozvážející materiál či pracovníky po stavbách nebo jiných hůře přístupných místech, disponuje mimo jiné třemi místy vpředu se systémem Moduwork pro efektivnější přepravu, vyšší světlou výškou (+20 mm) či ochranným krytem pod motorem pro lepší jízdní vlastnosti ve ztížených podmínkách. Profesionální řidiči, kteří tráví za volantem dlouhé hodiny a často rozvážejí zboží po městě i mimo něj, zajisté ocení například Citroën Connect Nav se zobrazením na 7" dotykovém displeji pro jednodušší dosažení zvoleného cíle, zpětnou parkovací kameru Top Rear Vision s vizualizací 180° atd.

Citroen-jumpy-ergonomie.jpg

Nový přístup k ergonomii

Kabina CITROËNu Jumpy vyniká svou propracovanou ergonomií a řidič má ze zvýšené pozice dobrý přehled o situaci na vozovce. Podélně a výškově nastavitelná sedadla řidiče a spolujezdce zaručují pohodlí na vysoké úrovni a nastupování do vozu usnadňuje praktický stupínek. Prosklená dělicí přepážka pomáhá tepelně izolovat a odhlučnit kabinu, čímž zaručuje pohodlnější podmínky pro řízení. Jízdní nápravy vozu vám bez ohledu na stav vozovky a její povrch zajistí přesné řízení a mimořádně komfortní odpružení. A pokud máte třeba plné ruce, ani to není žádný problém. Boční posuvné dveře s hands-free ovládáním můžete bezkontaktně otevřít i zavřít, což je v segmentu užitkových vozů naprosto ojedinělé.