Pro firmy | BARTH GO

Nejlepší nabídka pro firemní zákazníky

1920x1080-aa6-l-181008.jpg

Výhody pro podnikatele

Protože podporujeme drobné podnikatele i velké firmy, u většiny našich modelů nabízíme cenové zvýhodnění již při nákupu jednoho vozu.  

Pokud podnikáte jako fyzická či právnická osoba, nabízíme Vám finanční zvýhodnění na nákup vozidla za účelem Vašeho podnikání. Neváhejte a obraťte se na nás, seznámíme Vás s podrobnými podmínkami.

Vyberte si svůj preferovaný model v našem konfigurátoru nových vozů nebo si rovnou zvolte některý z našich skladových vozů ihned k dispozici.

pa4245-online (1).jpg

Velkoodběratelský koncept

Při odběru dvou a více vozidel v průběhu 12 po sobě jdoucích měsíců Vás čekají další bonusy a nejlepší na tom je, že se náš velkoodběratelský koncept vztahuje na vozy osobních a užitkových vozů značek Volkswagen, ŠKODA, Audi, SEAT, Kia, Peugeot, Citroën a Opel.

Finanční zvýhodnění při uzavření velkoodběratelské smlouvy získáte jak při využití některé z možností financování, tak při platbě v hotovosti.

3.jpg

Pro firmy rozvážíme vozy po celé ČR

Starost o přepravu Vašich firemních vozidel nechte na nás. Firmám zajišťujeme přepravu vozidel v jakémkoliv počtu až na místo určení po celé ČR. Přepravovaná vozidla jsou pro nás více než zbožím, proto vysoká kvalita techniky a vyškoleného personálu při předání je pro nás naprostou samozřejmostí.

kontaktujte-nas.jpg

Kontaktujte nás a domluvíme se

Máte dotazy k operativnímu leasingu?

Můžete se podívat do sekce FAQ, kde jsou zodpovězené vaše nejčastější otázky nebo se můžete obrátit na náš tým specialistů operativního leasingu a poradit se s nimi.

Díky operativnímu leasingu si užijete jízdu bez starostí.

Zajistíme nejlepší podmínky financování

Barth

Rádi pro Vás navrhneme a připravíme optimální a nejvýhodnější způsob financování Vašeho vozového parku – ať už formou úvěruleasingu
nebo operativního leasingu. Máme zkušenosti i s tzv. zpětným leasingem, kdy od Vás leasingová společnost odkoupí vozový park, a Vy ho pak splácíte. Dlouhodobě spolupracujeme se všemi významnými finančními institucemi, které financují vozové parky. Známe jejich jednotlivé detaily a výhody či nevýhody. Můžeme za Vás udělat nezávazné výběrové řízení na financující organizaci a předložit Vám konečné výsledky nabídek.

Bude nám potěšením Vás nakontaktovat na firmy poskytující nejvýhodnější operativní leasing, pokud si chcete poptávky dělat sami. Pokud se rozhodnete pro námi doporučenou nabídku, zajistíme Vám kompletní přípravu smluvní dokumentace a vše zorganizujeme, abyste se nemuseli o nic starat. Ve spolupráci s partnerskou makléřskou firmou Vám ochotně zprostředkujeme výběrové řízení na autopojištění Vašeho vozového parku – poptáme různé pojišťovny a předložíme Vám nezávazné nabídky od několika z nich. Odprezentujeme Vám výhody či nevýhody jednotlivých nabídek. Pokud se rozhodnete, tak Vám s nejvýhodnější pojišťovnou zajistíme kompletní smluvní dokumentaci.

Barth

Exkluzivní servisní služby na míru Vaší společnosti

4 POBOČKY – PARDUBICE, HRADEC KRÁLOVÉ

V rámci jedné servisní smlouvy můžete přijet do jakékoli naší pobočky, kde Vám budou vždy poskytnuty ty nejvýhodnější podmínky.

PARDUBICE - Dubina
Barth
Barth
Barth

PARDUBICE

HŮRKA 1798, 530 12
Tel.: 800 400 466
ŠKODA, Volkswagen, SEAT, Kia a Fiat

PARDUBICE

HRADECKÁ 98, 530 09 Pardubice II
Tel.: 800 404 030
Peugeot, CItroën a Opel

HRADEC KRÁLOVÉ

BRNĚNSKÁ 2004, 500 06
Tel.: 800 400 467
ŠKODA

HRADEC KRÁLOVÉ

BRATŘÍ ŠTĚFANŮ 985, 500 03
Tel.: 800 400 477
Audi, Volkswagen a SEAT

Image42.jpg

NÁHRADNÍ VŮZ

POTŘEBUJETE BÝT MOBILNÍ?

Při převzetí Vašeho vozidla do opravy Vám v našem servisu nabídneme možnost zapůjčení některého z desítek našich náhradních vozidel různých kategorií a značek.  Vozidla jsou plně vybavena (airbagy, autorádiem, dálniční známkou, sezonními pneumatikami atd.). 

Snažíme se zapůjčovat náhradní vozy podobné kategorie jako ten, který máte v servisu. 

Náhradní vozidlo můžeme předávat
i u Vás ve firmě, kam Vám ho přivezeme.