Elektromobily Peugeot | BARTH GO

Ekologické a úsporné elektomobily Peugeot

peugeot-208-2019-386-fr.599303.17.jpg

Nová zkušenost při řízení

Elektrické automobily značky PEUGEOT vám díky tichému motoru a sníženým vibracím poskytnou mimořádný zážitek z jízdy. Příjemně vás překvapí snadný start a okamžitý zátah motoru, který umožní akceleraci beze změny převodového stupně.

Za jízdy elektromobily PEUGEOT neprodukují žádné emise CO2 a jejich dojezd je až 340 km (měřeno metodikou WLTP).

peugeot-208-2019-136-fr.599266.17.jpg

Úspory

Chcete‑li vyčíslit celkové náklady na vlastnictví vozu, nestačí posuzovat pouze pořizovací náklady, ale také spotřebu (elektřiny nebo paliva), pojištění a údržbu vozu. S elektromobily PEUGEOT ušetříte ve srovnání s vozy se spalovacím motorem na spotřebě v průměru 40 % a náklady na údržbu snížíte o 30 %.

peugeot-208-2019-017-fr.599302.17.jpg

Snadný provoz

Zjednodušte si život! Řekněte sbohem čerpacím stanicím a nahraďte je rychlým, čistým a intuitivním nabíjením. Existují různé typy nabíjecích stanic a různé způsoby nabíjení, takže svůj vůz nabijete kdykoli a kdekoli.

S aplikací MyPEUGEOT navíc můžete také některé funkce svého vozu ovládat i na dálku.

RADY, JAK JEZDIT EKOLOGICKY A ÚSPORNĚ

Ekologické řízení snižuje provozní náklady a zvyšuje dojezd vašeho vozu.
Platí jednoduché pravidlo: Zvykněte si jezdit plynule, bez velkých a častých akcelerací a zbytečně nebrzděte.

Peugeot e-2008 SUV
 • Režim brzdění
  Místo toho, abyste měli trvale sešlápnutý brzdový pedál, používejte brzdění motorem. Tím umožníte rekuperaci energie a dobíjení baterie při brzdění a zpomalování.
   
 • Používání "eco" režimu
  Elektromobily jsou vybaveny režimem "eco", který šetří energii tím, že v rozumné míře snižuje výkon motoru. Tento režim je vhodné používat v městském provozu, kde si vystačíte s menším výkonem než na dálnici.  
   
 • Přednastavení teploty ve voze
  Využijte možnosti předehřátí/ochlazení interiéru vozu ještě v době, kdy je vůz připojený a nabíjí se. Energii potřebnou pro provoz topení/klimatizace tak neodebíráte za jízdy z baterie vozu a nedochází tak ke zkrácení dojezdu vozu.
   
 • Údržba pneumatik
  Pravidelná údržba pneumatik je důležitá za všech okolností bez ohledu na typ motoru vašeho vozu. U elektrického vozu je kromě bezpečnosti velmi důležitá i pro nízkou spotřebu energie, která se zvyšuje, jedete‑li s nevhodnými nebo špatně nahuštěnými pneumatikami.
ŠKODA e-mobility

ELEKTRICKÉ VOZY iV

Citigoe iV
Superb iV
Vision iV
Vision e

CITIGOe iV

První 100% elektrický vůz značky ŠKODA s dojezdem až 252 km a rychlým dobíjením

SUPERB iV

První plug-in hybrid značky ŠKODA kombinující benzinový motor a elektromotor

VISION iV

Vize crossoveru-kupé s pohonem všech kol a dvěma elektromotory o výkonu 225 kW

VISION e

Koncept je ztělesněním jízdy s nulovými emisemi a nejvyšší mírou dynamiky, postaven na platformě MEB

skoda_CITIGOe_iV-01.jpg

ŠKODA CITIGOe iV

První vůz ŠKODA s plně elektrickým pohonem je díky nulovým emisím a hbitosti dokonalý do moderních měst. Lithium-iontová baterie s kapacitou 36,8 kW umožňuje dojezd až 252 km. A když se baterie vybije, je možné ji nabít na 80% za jednu hodinu. Vůz CITIGOe iV je vybaven také pokročilými možnostmi konektivity - řadou online funkcí, které umožňují dálkové zapínání klimatizace, nabíjení baterie nebo kontrolu dojezdu vozu ať už jste kdekoli.

Zjistit více
skoda-superb-iv-m90-iv-style-02.jpg

ŠKODA SUPERB iV

Vlajkový model má systémový výkon až 160 kW, emise CO2 jsou u tohoto plug-in hybridu nižší než 40g/km a dojezd na plně elektrický pohon je až 62 km. 

Zjistit více