Elektromobily ŠKODA | BARTH GO

Nová kapitola 125leté historie značky Škoda

3_d.jpg

Elektromobil na baterie (MEB)

Enyaq iV stojí na modulární platformě MEB speciálně vyvinuté pro elektrické vozy. Nabízí tak špičkovou techniku, rychlé nabíjení a vysoký dojezd. Bateriové články jsou zabudovány do podlahy, čímž snižují těžiště vozu, což zlepšuje chování v zatáčkách a umožňuje maximální využití prostoru pro cestující a jejich zavazadla. 

emobility-m70-12.jpg

Plug-in hybrid (PHEV)

Hybridy kombinují klasický spalovací motor s elektromotorem, který lze dobíjet zapojením do elektrické zásuvky. V čistě elektrickém režimu je dojezd omezen na 50 až 60 kilometrů. Výsledkem je tichý chod a nízká spotřeba paliva, zejména při jízdě po městě.

rs_coupe_jpg.jpg

Svěží dynamika, vysoký výkon a obrovský točivý moment

Elektrifikované vozy mění řízení samotné. Díky vysokému točivému momentu vůz vyletí jako střela, výsledkem je skvělá dynamika a radost z jízdy. Řídí se přitom velmi pohodlně, bez přerušování výkonu a bez potřeby řadit. Navíc i nabíjení doma je mnohem příjemnější než jezdit na čerpací stanici. Musíte jen myslet na to, že při svých cestách potřebujete o něco více plánovat – kde a jak dlouho budete nabíjet. To vám ale usnadní nová řešení v oblasti konektivity.

VÝHODY E-MOBILITY

Přechod od spalovacích motorů k elektrickým vozidlům je důležitým nástrojem v oblasti ochrany a zlepšení životního prostředí. Při provozu produkuje elektrická vůz mnohem méně CO2 a dalších emisí.

Škoda e-mobilita
 • Úspora pro vaši peněženku
  E-mobilita nesouvisí jen s ochranou životního prostředí, ale přináší i úsporu pro naše peněženky. Majitelům elektromobilů přináší zajímavou hodnotu, a to díky nižším nákladům na pohonné látky a také servisní údržbu.
   
 • Zdravé životní prostředí
  Ekologický provoz vozů iV nelze zpochybnit. Elektrifikované vozy neprodukují žádné emise v místě provozu (nevycházejí z nich žádné výfukové plyny) a nedochází tak ke znečišťování životního prostředí během jízdy. Lidé ve městech s vyšší koncentrací elektromobilů se těší nižší míře zamoření prostředí hlukem.  
   
 • Jezdíte, kamkoli chcete
  V důsledku klimatických změn města začínají vytvářet nízkoemisní zóny (LEZ), do kterých mají tradiční vozy zákaz vjezdu. V příštích letech se tyto zóny stanou zcela běžnou součástí.
Škoda e-mobility

ELEKTRICKÉ VOZY iV

Enyaq Coupe RS iV
Enyaq iV
Superb iV
Octavia iV

Enyaq Coupé RS iV

 Specifické nárazníky RS a kola o průměru až 21" spolu s černými detaily karoserie naznačují tichou sílu, která se skrývá ve zcela novém modelu Enyaq Coupé RS iV

Enyaq iV

Ztělesnění elektromobility v duchu Simply Clever. První elektrické SUV značky Škoda nabízí chytře řešený a prostorný interiér, široké možnosti konektivity a moderní asistenční systémy.

Superb iV

PHEV/ Reprezentativní model Superb je dostupný také s moderním plug-in hybridním pohonným ústrojím. K dispozici je v provedení liftback i kombi.

Octavia iV

PHEV/ Zařazení plug-in hybridního pohonu do nabídky našeho nejprodávanějšího modelu bylo logickým krokem. K dispozici je v provedení liftback i kombi.

skoda_enyaqiv_wallbox.jpg

Škoda Enyaq iV

Škoda Enyaq iV 80 disponuje baterií o kapacitě 82 kWh a její elektromotor poskytuje maximální výkon 150 kW. Nabízí tři různé možnosti dobíjení. Vedle wallboxu Škoda iV Charger lze vůz přes noc pohodlně nabíjet i pomocí běžné domácí 230V zásuvky. V obou případech s výkonem až 11 kW. V závislosti na velikosti baterie trvá nabíjení šest až osm hodin. Třetí možnost dobíjení jsou rychlonabíjecí stanice se stejnosměrným proudem o výkonu až 125 kW. Baterie vozu Enyaq iV se při splnění odpovídajících technických předpokladů nabije během pouhých 38 minut z 5 % na 80 % své kapacity.

Zjistit více
skoda-superb-iv-m90-iv-style-02.jpg

Škoda Superb iV

Pojem "plug-in hybrid" vypovídá o tom, že baterii vozu Superb iV lze dobíjet připojením nabíjecího kabelu do elektrické sítě - doma, v práci nebo dokonce v nákupním středisku, a to buď z běžné zásuvky, nebo výkonné nabíjecí stanice WallBox pro rychlejší nabíjení. V nabíjecí stanici o výkonu 3,6 kW lze vybitou baterii dobít za 3 hodiny 30 minut. Další možností je dobíjení nebo udržování hladiny nabití energie během jízdy benzinovým motorem a rekuperací brzdné energie.

Zjistit více
rs_coupe_2_jpg.jpg

Škoda Enyaq Coupé RS iV

Zcela nový model Enyaq Coupé RS iV byl tvarován tak, aby dosáhl vynikajících aerodynamických vlastností. Působivé a také účinné jsou standardně montované Matrix-LED světlomety a mezi ně vsazená maska Crystal face s vysoce lesklým černým rámečkem. Boční zrcátka jsou rovněž černá, zatímco boční prahy jsou lakovány v barvě karoserie a obsahují černé ozdobné lišty.