Elektromobily Volkswagen | BARTH GO

Budoucnost e-mobility Volkswagen je připravena

safety-and-battery-battery-system-of-meb-16-9-f-cca.jpg

Stručný popis bateriového systému rodiny vozů ID.

Nová modulární platforma pro elektromobily (MEB), kterou využívá rodina vozů ID., byla speciálně navržena pro vozy s elektrickým pohonem. Základní součástí platformy je bateriový systém podporující rychlé nabíjení, který je v závislosti na požadované dojezdové vzdálenosti sestaven z různého počtu bateriových modulů. Každý z těchto bateriových modulů se skládá z 12 lithium-ion bateriových článků. V platformě MEB jsou využívány články s měkkým obalem, které se skládají z několika vrstvených nebo složených aktivních vrstev, jež jsou obaleny flexibilní vnější fólií. Hladký povrch článku navíc velmi dobře odvádí teplo. 1 bateriové články, 2 bateriové modely, 3 bateriový systém, 4. baterie, 5 systém pohonu

1480x634px_elektro_ID4.jpg

Dokonalý energetický systém

Nově vyvinutá elektrická mobility značky Volkswagen bez spalovacího motoru, převodovky, kardanového tunelu, palivové nádrže a výfukového systému vám otevírá dveře do elektro světa. Centrálním komponentem rodiny vozů ID. je systém rychlonabíjecí baterie, který je integrován do podlahy vozidla. Je tak dobře chráněn a současně šetří místo. Snižuje se tím také těžiště a je tak zajištěno lepší rozložení hmotnosti. Vy si proto můžete užít mimořádně dobře vyváženou a dynamickou jízdu. 

wallbox-id-charge.jpg

Připojit, nabít, odemknout a odpojit - tak jednoduše lze nabíjet Váš elektromobil.

Co se týká doplňování energie do automobilů, elektromobilita trvale změní vaše zvyklosti. Baterii můžete dobíjet téměř kdekoli: doma ze síťové zásuvky 230 V, z wallboxu, u veřejných nabíjecích stanic nebo z rychlonabíjecích stanic. Wallbox je zásuvka s vysokým výkonem, která je nainstalována na stěně a je určena pro domácí použití. Jedná se o volitelnou výbavu a v současné době Vám dává k dispozici maximální nabíjecí výkon až 11 kW. Pokud nabíjíte elektromobil z volitelného wallboxu, stačí pouze připojit konektor nabíjecího kabelu do zásuvky vozidla. Podobně komfortní je rovněž nabíjení z nabíjecí stanice. 

ID. FOR ALL - Půjčovna vozů ID.

Otestujte elektromobil až na 30 dní

Přesvědčte se sami o výhodách elektromobilu.

VW elektromobil

Zajímá vás elektromobilita, ale ještě nejste zcela přesvědčeni, že je pro vás elektrické auto tou správnou volbou? Ulehčete si rozhodování a vyzkoušejte elektromobilitu na vlastní kůži! Připravili jsme vám možnost vypůjčení elektromobilu až na 30 dní, abyste se s vozem mohli pořádně seznámit a vyzkoušet všechny výhody, které elektromobilita nabízí.

Více informací a ceník vám poskytnou naši prodejci vozů.

ELEKTRICKÉ VOZY ID.

Volkswagen ID.3
ID.4
ID.5
Volkswagen ID.7
Volkswagen ID. Buzz

ID.3

ID.4

ID.5

ID.7

 

ID. BUZZ

id4-gtx-interier.jpg

Modely GTX

Sportovní jako GTI, pohodlné jako SUV a udržitelné jako ID.

Červená znamená sílu a intenzitu. To jsou dvě vlastnosti, které charakterizují čistě elektrické modely GTX. Je přidán druhý elektromotor, který vytváří pohon všech kol. Čistě elektrický výkon vozu nás pozvedá na úroveň GTI. Do cíle můžete dojet ještě sportovněji. Velký vysokonapěťový akumulátor v podlaze karoserie vytváří optimální těžiště z hlediska jízdní dynamiky pro vyvážené jízdní vlastnosti a dobrou stabilitu v zatáčkách. Další silnou stránkaou řady GTX je nekompromisní výkon, který není vytvářen na úkor udržitelnosti. Jako členové rodiny ID. spojují modely GTX sportovní potěšení z jízdy s odpovědným přístupem ke klimatu. Tato vlastnost není pouze výsledkem použití unikátní modulární platformy pro elektromobily (MEB), což je prvek, který zahrnuje systém rychlého nabíjení baterií a plně využívá potenciál elektrické technologie.

Nabídka modelů GTX