O nás | BARTH GO

O NÁS

Loga prodávaných značek

Jsme autorizovaný dealer 8 značek osobních vozů a 4 značek užitkových vozů. Provozujeme 4 velké areály s mnoha moderními showroomy. Jsme posedlí nejlepší kvalitou služeb pro zákazníky a získáváme řadu ocenění:

✔ Největší dealer Volkswagen v ČR za rok 2018
✔ Nejlepší dealer značky Volkswagen v ČR
Získání ocenění Zlatá jehlice od VW (za rok 2015 a 2017)
✔ Nejlepší dealer značky Kia v ČR za rok 2018
✔ Best Dealer ŠKODA za rok 2012 a 2013 v ČR

01-volkswagen
Image-1
03-audi
04-seat
05-kia
06-peugeot
07-citroen
08-opel

GARANCE JISTOTY

dodane-vozy-2018-v2.jpg

Více než 6.000 prodaných vozů ročně

Dva největší úspěchy Autocentra BARTH se týkaly značek Volkswagen a Kia. „Za rok 2018 se nám podařilo prodat rekordních 2818 vozů VW, díky čemuž jsme se stali největším tuzemským dealerem této značky. Toto číslo zároveň znamená i historický rekord – žádný jiný český dealer jich tolik během jednoho roku nikdy neprodal,“ popisuje Petr Eis, obchodní ředitel Autocentra. Celkem se v roce 2018 v BARTHu prodalo 6.444 osobních a užitkových vozidel osmi různých značek, což je maximum za více než dvacetiletou historii společnosti Autocentrum BARTH.

V souvislosti s automobily KIA jsme zabodovali dokonce v celoevropském měřítku, jelikož nás Kia zařadila mezi TOP 10 nejlepších dealerství svých vozů v rámci celého evropského kontinentu.

vanocni_vecirek-172.jpg

Více než 250 zaměstnanců

O zákazníky se stará více než 250 profesionálních zaměstnanců.

IMG_39711-min.JPG

Připravujeme exkluzivní nabídky operativního leasingu

BARTH Operák
Financování formou operativního leasingu je nejrychlejší cesta k novému vozu. U nás naleznete nejucelenější a nejvýhodnější nabídku operativního leasingu.

barthclub-jizda_149744814909,522.jpg

Připojte se do věrnostního program BARTH CLUB

Při nákupu jakéhokoliv vozu nebo motorky ať už hotově nebo na leasing od nás získáváte slevy a odměny na naše další služby. Nemusíte se nikde registrovat, sleva vám bude odečtena automaticky.

Prozkoumat BARTH Club
klic-16058555_l.jpg

Chcete si objednat auto a potřebujete být mobilní?

Zajistíme vám mobilitu do doby, než si převezmete nový vůz. Půjčíme vám dočasně náhradní vůz v naší Autopůjčovně BARTH Rent za zvýhodněný tarif Pre-delivery

Chci vědět více o tarifu
_ZEH8474-min.JPG

Vozy si u nás můžete "osahat" a vyzkoušet

Narozdíl od jiných internetových srovnávačů, kde si vybíráte pouze z "virtuálních" vozů, má Autocentrum BARTH silné zázemí a několik kamenných poboček. K dispozici máme desítky předváděcích aut a motorek. Všechny modely si u nás můžete před zakoupením prohlédnout na showroomu a vyzkoušet při nezávazné zkušební jízdě.

ztraceny_marek-foto.jpg

Našimi ambasadory jsou Pavel Cejnar a Marek Ztracený

Moderátor Pavel Cejnar už několik let využívá služby BARTH Operák. Muzikantskou flotilu zpěváka Marka Ztraceného tvoří hned několik dodávek, s kterými ujedou tisíce kilometrů ročně.

Číst rozhovor se zpěvákem